2. kolo: Miřetice - Rosice  2:1 - obrázek

2. kolo: Miřetice - Rosice 2:1 - obrázek

I ve druhém kole I. B třídy hráči Rosic nad Labem prohráli. Na půdě nováčka z Miřetic dvakrát inkasovali, když Pešek stačil pouze snížit na konečných 2:1. I když si Rosičtí vypracovali více šancí, nedokázali je využít a odjížděli bez bodového zisku.

Poprvé v této sezoně se bude hrát na hřišti v Rosicích v sobotu 25. srpna. Utkání Rosice - Krouna začíná v 17 hodin.
1. kolo: Horní Jelení - Rosice 1:0 - obrázek

V úvodním kole nového ročníku I. B třídy prohrály Rosice na hřišti Horního Jelení 1:0. Jedinou branku zápasu vstřelil Kaňkovský v 64. minutě. Blízko ke gólu měli i Rosičtí, kteří si v první půli vytvořili tři vyložené šance, ale nadějné příležitosti nevyužili.

I druhý zápas této sezony odehrají Rosice na hřišti soupeře. Zápas Miřetice - Rosice začíná v neděli 19. sprna od 17 hodin.
Žákovský turnaj v Rosicích ovládl FK Pardubice - obrázek

Fotbalový oddíl Sokol Rosice nad Labem uspořádal na svém hřišti turnaj starších žáků. Vítězem se stali hráči FK Pardubice, kteří vyhráli všechny čtyři zápasy.

Konečné pořadí: 1. FK Pardubice 12 bodů, 2. FK Náchod 9 b., 3. Sokol Třebeš 4 b., 4. FK Pardubice B 4 b., 5. SK Řečany nad Labem 0 b.

Nejlepší střelec: Daniel Bartaloš (FK Pardubice B) - 5 branek.
Nejlepší brankář: Ondřej Zahradník (SK Řečany n. L.)
Nejmladší hráč: Matěj Bena (Sokol Třebeš)
V neděli vstup do sezony na hřišti Horního Jelení - obrázek

V posledním přípravném utkání podlehli hráči Rosic na svém hřišti Dřítči 0:2. Hosté vstřelili obě branky již v prvním poločase.

Rosice - Dříteč 0:2 (0:2)

První mistrovské utkání nového ročníku I. B třídy Horní Jelení - Rosice se hraje v neděli 12. srpna od 17 hodin.
Dvě rosické prohry v dalším přípravném týdnu - obrázek

Fotbalisté Rosic nad Labem odehráli během jednoho týdne dva přípravné zápasy proti účastníkům I. A třídy s následujícími výsledky:

Staré Hradiště - Rosice 4:1 (2:0), branky: 10. Kostka, 38., 68. a 70. Tesner - 50. Movsesjan.
Srch - Rosice 3:2 (2:1), branky Rosic: Mráz, Lejsek.

Další utkání Rosice - Dříteč se hraje v neděli 5. srpna od 17 hodin.
Přípravné utkání: Rosice - Pardubičky 0:3 - obrázek

První prověrku před novou sezonou mají za sebou fotbalisté Rosic nad Labem. Na domácím hřišti nastoupili proti Pardubičkám, které budou v nadcházející sezoně nováčkem I. A třídy. Hosté vyhráli 3:0, když vstřelili dvě branky v rychlém sledu a třetí přidali ve druhé půli. Domácí trenér Luboš Pilař zkoušel řadu nových tváří a uchazečů o místo v rosickém kádru.

Příští utkání Rosic je na programu ve čtvrtek 26. července od 18 hodin ve Starém Hradišti proti dalšímu účastníkovi I. A třídy.
Rozpis přípravných zápasů - obrázek

Fotbalisté Rosic nad Labem se v polovině července začnou připravovat na nový ročník I. B třídy. První trénink v rámci letní přípravy pod vedením nového trenéra Luboše Pilaře je na programu v úterý 17. července od 18 hodin na hřišti v Rosicích.

Dále jsou naplánovány následující čtyři přípravné zápasy. Na Rosice čekají tři účastníci krajské I. A třídy a druhý tým loňského ročníku okresního přeboru. Dvakrát se hráči Rosic představí na domácím hřišti.
26. kolo I. B třídy: Rosice - Zámrsk 3:2 - obrázek

Fotbalisté Rosic nad Labem zdolali v posledním kole tohoto ročníku třetí Zámrsk 3:2 a oplatili mu podzimní porážku. Zároveň Rosičtí potvrdili svou domácí neporazitelnost v jarní části této sezony. V utkání proti Zámrsku se rychle dostali do vedení, v dalším průběhu pak přidali ještě dvě branky. Hosté se dvakrát prosadili až v poslední desetiminutovce. Touto výhrou se s Rosicemi rozloučil trenér Jiří Zackl.
25. kolo I. B třídy: Luže - Rosice 3:3 - obrázek

Rosičtí fotbalisté získali bod na hřišti čtvrté Luže po remíze 3:3. Domácí v utkání třikrát vedli, ale hráči Rosic dokázali vždy vyrovnat. Čtyři branky padly během úvodních čtrnácti minut, třetí branku Rosic vstřelil v 77. minutě Rogovik.

Poslední zápas této sezony Rosice - Zámrsk se hraje v sobotu 16. června, začátek je již v 15 hodin.
24. kolo I. B třídy: Rosice - Řečany 0:0 - obrázek

V předposledním domácím utkání této sezony hráli rosičtí fotbalisté proti Řečanům nad Labem. Rosice vzhledem k mnoha absencím nastoupily jen s jedenácti hráči, když navíc v útoku musel zaskočit brankář Frinta. Ani jeden z celků nedokázal skórovat, a tak zápas skončil bezbrankovou dělbou bodů.

Příští utkání Luže - Rosice se hraje v neděli 10. června od 17 hodin.