V Holicích se hraje až 10. listopadu - obrázek

Utkání 12. kola I. B třídy SK Holice B - Sokol Rosice nad Labem bylo odloženo. Novým termínem zápasu je sobota 10. listopadu se začátkem ve 14 hodin.

Další plánované utkání IV. třídy AFK SKP Pardubice - Chvojenec B, které se mělo hrát dnes na hřišti v Rosicích, bylo taky odloženo. Náhradním termínem je neděle 11. listopadu ve 13:30.
11. kolo: Rosice - Vysoké Mýto B - obrázek

Třetí domácí zápas v řadě skončil nerozhodným výsledkem. Rosičtí fotbalisté tentokrát remizovali s rezervou Vysokého Mýta. Ve druhé půli dokázali otočit nepříznivý stav, ale vzápětí hosté proměněnou penaltou vyrovnali.

Příští utkání Holice B - Rosice se hraje v neděli 28. října od 14:30.
10. kolo: Slatiňany - Rosice 6:1 - obrázek

Výsledkově nepovedený zápas mají za sebou hráči Rosic, kteří prohráli ve Slatiňanech 1:6. Po první půli Rosičtí prohrávali jen o jednu branku a do druhé poloviny zápasu nastupovali v početní výhodě. Ale hned v úvodní minutě inkasovali a počet hráčů na hřišti se brzy vyrovnal. Domácí v závěru potvrdili své vítězství.

Další utkání hrají Rosice na domácím hřišti v sobotu 20. října v 15:30, kdy bude jejich soupeřem Vysoké Mýto B.
9. kolo: Rosice - Řečany 2:2 - obrázek

Rosice bodovaly ve třetím utkání v řadě, když doma remizovaly s celkem Řečan nad Labem 2:2. Hosté si v prvním poločase vytvořili dvoubrankový náskok, ale Rosičtí dokázali po změně stran vyrovnat. V rozmezí dvou minut se prosadili Slováček a Lejsek.

Příští utkání Slatiňany - Rosice se hraje v sobotu 13. října od 16 hodin.
8. kolo: Kameničky - Rosice 2:3 - obrázek

Fotbalisté Rosic nad Labem vyhráli v Kameničkách 3:2 a získali první vítězství na hřišti soupeře v této sezoně. Na začátku druhé půle sice prohrávali o jeden gól, ale vzápětí dokázali stav zápasu otočit. Vítěznou branku vstřelil Rogovik v 66. minutě.
7. kolo: Rosice - Prosetín 1:1 - obrázek

Ve třetím domácím utkání této sezony hráči Rosic remizovali s Prosetínem 1:1. Hosty poslal do vedení M. Haman již v desáté minutě, když z trestného kopu poslal míč do sítě. Rosicím se povedlo vyrovnat ve druhé půli, kdy si na roh Slováčka vyskočil Pozdník a hlavou srovnal stav utkání.

V příštím utkání se Rosičtí představí na hřišti Kameniček, kde se hraje v neděli 30. září v 16:30.
6. kolo: Luže - Rosice 4:2 - obrázek

V dalším dějství I. B třídy prohráli rosičtí fotbalisté na hřišti Luže 4:2. Domácí si postupně vytvořili čtyřbrankový náskok, až potom se střelecky prosadili taky hosté. Za Rosice skórovali Vratišovský a Slováček.

Další utkání Rosice - Prosetín se hraje v sobotu 22. září v 16:30.
5. kolo: Rosice - Sezemice 0:2 - obrázek

Fotbalisté Rosic nad Labem nenavázali na první domácí utkání a tentokrát nebodovali. V pátém dějství doma podlehli v derby Sezemicím 0:2. Stejně jako v minulém utkání Rosice obdržely ve druhém poločase dvě branky.

Další utkání Rosice hrají na hřišti Luže v neděli 16. září. Začátek je již ve 14 hodin.

FOTOGALERIE
4. kolo: Hlinsko B - Rosice 2:2 - obrázek

Blízko ke třem bodům měli fotbalisté Rosic nad Labem v Hlinsku. Nad místní rezervou vedli od 51. minuty 2:0, když obě branky zaznamenal Petr Zelinka. V rozmezí 76. - 78. minuty však Rosičtí dvakrát inkasovali a z Hlinska si odvezli pouze bod.

Další utkání hrají Rosice na svém hřišti a v derby nastoupí proti Sezemicím. Hraje se v sobotu 8. září od 17 hodin.
3. kolo: Rosice - Krouna 1:0 - obrázek

V prvním domácím utkání premiérové tři body. Fotbalisté Rosic získali první výhru v této sezoně, když na vlastním hřišti zdolali nováčka ze Sokola Krouna 1:0. Jedinou branku vstřelil Berger již v desáté minutě zápasu.

Příští utkání Hlinsko B - Rosice se hraje v neděli 2. září, výkop je v 17 hodin.