Zimní turnaj: V prvním utkání Rosice podlehly Albrechticím

Zimní turnaj: V prvním utkání Rosice podlehly Albrechticím - obrázek

K prvnímu utkání roku 2012 nastoupili fotbalisté Rosic nad Labem v rámci zimního turnaje TEV Pohár Pamako. Rosičtí prohráli 3:4 s týmem Albrechtic, který je účastníkem okresního přeboru Rychnov nad Kněžnou. V první půli nejprve Rosičtí dvakrát inkasovali a po změně stran se třikrát střelecky prosadili, když se dvakrát trefil Zollman a jednou byl úspěšný Koukal. Hráči Albrechtic však i ve druhém poločase přidali dvě branky, Rosice navíc dohrávaly v oslabení po vyloučení D. Rogovika.

Příští utkání turnaje na Pamaku je na programu v sobotu 11. února, kdy v 16:20 nastoupí Rosice proti Opatovicím.

Sokol Rosice nad Labem - SK Albrechtice nad Orlicí  3:4 (0:2)

Branky Rosic: Zollman 2, Koukal.
ČK: 1:0 (65. D. Rogovik).

Sestava Rosic: Frinta - J. Zelinka, Koukal, Pešek, Rössler - D. Rousek, Záveský, Zollman, Mráz - Buchal, D. Rogovik.