Zápasy s Rozhovicemi přitahují kuriózní branky !!!

Zápasy s Rozhovicemi přitahují kuriózní branky !!! - obrázek

Už ve druhé minutě se po dlouhém autu dostal v rosickém vápně k míči Švadlenka a zblízka hlavou otevřel skóre. Už o dvě minuty si domácí brankář Ježek vybral slabší chvíli,když ve stylu polského brankáře Boruce pustil malou domů - 1:1.A v 6.minutě Antonín Rössler z přímého kopu skóre rychle otočil - 1:2. V 18.minutě byla úplně ta samá situace jako při brance Rozhovic, jen s tím rozdílem, že teď byl úspěšnější Frinta. Ve 20. a 33.minutě měl šance ke zvýšení Stehno, ale při prvním pokusu mu chyběly centimetry, druhý byl zblokován.Ve 44.minutě domácí Adámek nesportovně dohrál Urbánka a po zásluze viděl červený kartónek v rukou sudího Pagáče. V 58.minutě ze sporného ofsajdu vyrovnal Sivac, v 64. Stroukal trefil břevno Frintovi brány. Remíza odpovídá průběhu utkání. Rosice bohužel ve druhé půli, kdy hráli přesilovku, útočili proti silnému větru.

SK Rozhovice - Sokol Rosice n.L. 2:2 ( 1:2 )

Branky: 2.Švadlenka, 57.Sivac - 4.vlastní, 6.Rössler

Rozhodčí: Pagáč - Pemlová, Neubaver

ŽK: Vohralík, Švadlenka - Frinta, Pavel, Zackl, Stehno, Izera

ČK: 44.Adámek

Diváků: 100

Rozhovice: Ježek - Spěvák, Adámek, Chmelík ( 46. Sivac ), Sýkora, Grof, Vohralík, Suchý, Matoušek, Švadlenka, Strouhal ( 79.Kostinec)

Rosice: Frinta - Zackl, Pavel, Urbánek, Rössler - Zelinka, Malý, Koukal, Stehno - Izera ( 88.Metelka ), Wohlhöfner.