Sokol Rosice nad Labem

Sokol Rosice nad Labem

Z bouřlivého prostředí bez bodu !

Z bouřlivého prostředí bez bodu ! - obrázek

Z bouřlivého prostředí bez bodu ! - obrázek

Prosetín - Rosice 1:0 ( 0.0 )

Rosičtí fotbalisté byli celý první poločas lepším na place, ale nejdříve ve 30. minutě střílel Bekavec do tyče, o dvě minuty později po krásné akci na jeden dotek Zelinka mířil opačnou falší těsně vedle Havlovy branky a pět minut před poločasem zblízka Bekavec a záhy po něm Rousek trefili pouze domácího brankáře.

 

Do druhé půle měl lepší vstup domácí celek, ale Marcel Vít přestřelil z 5 metrů branku. V 60. minutě zazvonila tyč za Havlem podruhé, Rouskovu jedovku domácí brankář jen sledoval. O deset minut později domácí hráč hrubě "zajel" do rosického brankáře Frinty, který tak musel nuceně střídat ! Čtvrt hodiny před koncem Hamerský trefil tyč prosetínské branky potřetí a tak přišel trest. V 94. minutě hosté neuhlídali jednu standartní situaci a kapitán domácích Marcel Vít vystřelil domácím tři body.

Faktabranka: 94. Vít.

Rozhodčí: Bednář (H. Městec).

ŽK: 2:1 ( Frinta )

Diváků: 200

Prosetín: Havel – Ondráček, Šikl, Starý, R. Vodvárka, Remeš, M. Ročňák, J. Ročňák (82. T. Ťopek), Vít, Černý, F. Vodvárka.

Rosice: Frinta (70. M. Svoboda II) - Urbánek, Pozdník, Pavel, Rössler - Rousek, Hamerský, Koukal (60. Fikejs), Pokorný - Zelinka, Bekavec

23.09.2008 14:46:28
fotbalrosice
7. Sezemice
 15
8. Kameničky
 14
9. Rosice n. L.
 13
10. Zámrsk
 12
11. Řečany n. L.
 11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one