Vítězné loučení v Bítovanech

Vítězné loučení v Bítovanech - obrázek

K poslednímu utkání v této sezoně přijeli rosičtí fotbalisté do Bítovan. Utkání bylo zároveň poslední pro kouče Václava Krupičku, který si dává fotbalovou přestávku. Domácí hrozili nejvíce na začátku a ke konci, ale jejich snahu vždy utnul výborný Frinta nebo jejich střely nemířily mezi tyče. Ve 20.minutě nejdříve Koukal mířil vedle, z následného Skokanova centru Pozdník hlavičkoval nad. Po pětadvaceti minutách hry byl faulován Stehno před vápnem, Koukal křížnou ranou k tyči zahrál přímák, který ještě tečoval Pozdník - 0:1.O sedm minut později Záveský nedal velkou šanci, po rohovém kopu se už zblízka nemýlil - 0:2. Pět minut před koncem Záveský opět tváří v tvář nedal. Těsně před poločasem Koukal přesprintoval půlku hřiště, přehodil brankáře, trefil tyč, ale svoji střelu dorazil do sítě - 0:3. Ve druhé půli si ani jedno z mužstev šanci nevypracovalo a tak hosté zvítězili zaslouženě 0:3.

Bítovany - Rosice 0:3 ( 0:3 )

Branky: 25. Pozdník, 32.Záveský, 43. Koukal

ŽK: 2:1 ( Zelinka )

Rozhodčí: Franc

Diváků: 70

Rosice: Frinta - Zelinka ( 53.Malý ), Pavel, Urbánek, Rössler - Záveský, Pozdník, Wohlhöfner, Stehno - Skokan ( 76. Polanecký ), Koukal ( 63. Pokorný )