V Rosicích loupil i Prosetín !!!

V Rosicích loupil i Prosetín !!! - obrázek

Hosté ovládli dění zápasu od 15.minuty, kdy přímý volný kop M.Hamana Frinta s námahou vyrazil.O pět minut později si navíc Urbánek srazil míč do vlastní sítě - 0:1. Za dalších pět minut se Frinta nedohodl s obranou a R.Vodvárka měl lehkou úlohu - 0:2. Jediný náznak rosické šance měl před poločasem Izera, ale z úhlu minul. Deset minut po přestávce domácí brankář vychytal úprk F. Vodvárky. V 63.minutě nadýchaný centr usměrňoval do sítě hlavou Vít, ale Frinta reflexivně zasáhl. Čtvrt hodiny před koncem ztratil Izera na polovině míč,  protínští hráči šli ve třech na jediného obránce, ale R. Vodvárka to nevyřešil vůbec dobře a nedostal se ani ke střele. Střeleckou chuť si ale spravil v minutě 86., kdy upravil na konečných 0:3.