V Jelení si Rosice "pojistili" osmé místo..!

V Jelení si Rosice "pojistili" osmé místo..! - obrázek

V předposledním kole přivítalo rosické fotbalisty AFK Horní Jelení. V přímém souboji o sedmé místo nakonec byli šťasnější domácí.Už v první minutě měl vyloženou šanci Izera, ale Jozl perfektně vytěsnil mimo tyče.O deset minut později už se hosté radovali. Izerův průnik nejdřív Metelka minul, ale odražený míč napálil k tyči Petr Malý - 0:1.Po půlhodině hry Dědič pronikl až před Frintu, který fauloval a Zeman z penalty vyrovnal.Třicátá šestá minuta a Frinta svou chybu napravil, když Kaňkovského hlavičku perfektně vyrazil. Po hodině hry mladík Dědič po dlouhém pasu přehodil rosického brankáře, ale trefil jen břevno a tak přišel trest, když z následného protiútoku Metelka vrátil vedení na stranu hostů.Jenže už za sedm minut Kaňkovský křížnou střelou vyrovvnal. Tentýž hráč deset minut před koncem i rozhodl z hranice ofsajdu o výhře domácích. Nervózní utkání se hrálo ve vysokém tempu, kterému nepřekáželo ani slunečné počasí. Ve vypjaté atmosféře hornojelenských fandů si tak Rosice pojistili konečnou osmou příčku.