Třetí domácí prohra: Rosice podlehly Rozhovicím

Třetí domácí prohra: Rosice podlehly Rozhovicím - obrázek

Fotbalisté Rosic podlehli v třiadvacátém dějství I. B třídy Rozhovicím 2:3. Domácí vedli, ale Rozhovice dokázaly po pauze skóre otočit. Rosičtí stihli ještě vyrovnat, ale v poslední minutě inkasovali rozhodující třetí branku.

V neděli 5. června od 17 hodin nastoupí hráči Rosic v Bítovanech.

Sokol Rosice nad Labem – SK Rozhovice  2:3 (1:1)

Domácí začali aktivněji. V 10. minutě střílel D. Rousek v nadějné pozici nad branku a střelu M. Peterky chytil Zrůst. Ve 21. minutě se po centru z levé strany prosadil na malém vápně hlavou M. Peterka – 1:0. Po půlhodině hry se dorážka D. Rouska otřela o tyč rozhovické branky. Ve 34. minutě využil volný Kopecký přízemního centru ze strany a vyrovnal – 1:1. Ve druhé půli potrestal Kopecký nedorozumění v rosické obraně a druhým gólem poslal hosty do vedení – 1:2. V dalším průběhu zápasu zůstaly bez využití pokusy Horyny, Urbánka a M. Peterky. Až v 77. minutě se po trestném kopu Zelinky prosadil hlavou kapitán Pozdník – 2:2. O dvě minuty později pak zakončil Záveský domácí kombinaci jen střelou do tyče. Trest přišel v samotném závěru, kdy akci Rozhovic v pokutovém území zakončil přesnou trefou Vohralík – 2:3.

Fakta – branky: 21. M. Peterka, 77. Pozdník – 32. a 54. Kopecký, 90. Vohralík. Rozhodčí: Schmeiser. Bez karet. Diváků: 100.

Sestavy - Rosice: Frinta – Zelinka, Pozdník, Záruba, Rössler – Ž. Rogovik (62. Urbánek), Horyna, Záveský, D. Rousek – M. Peterka, Mráz.
Rozhovice: Zrůst – Spěvák, J. Plosza, Pleskot, M. Plosza – Kopecký (89. Voženílek), Gróf, Vohralík, Suchý (90. Jedlička) – Kubánek (55. Vratišovský), Ježek.