Třemošnice se rozloučila s I. B třídou vítězně

Třemošnice se rozloučila s I. B třídou vítězně - obrázek

V závěrečném kole této sezony rosičtí fotbalisté doma prohráli s Třemošnicí 0:2. Vítěz I. B třídy se prosadil střelecky až po přestávce, kdy se trefili střídající Tyle a Lipenský.

V páté minutě ztratil ve středu hřiště míč Malý a jeho hrubici musel prvním skvělým zákrokem hasit Frinta. O tři minuty později Frintův dlouhý výkop přeskočil hostující obranu, kterou přesprintoval Metelka, ale jeho lob jen těsně minul tři tyče. Po dvaceti minutách měl první gólovku hostů Kalina, ale z hranice malého vápna hlavou netrefil prázdnou branku. Přesně po půlhodině hry měl největší šanci domácích Wohlhöfner, ale taktéž z malého vápna trefil místo úplně prázdné branky jen ležícího brankáře Vojáčka...V poslední minutě prvního poločasu Frinta vyrazil střelu O. Vančury jen před Kutílka, ale ten trestuhodně minul odkrytou svatyni ! Festival zahozených šancí skončil pět minut po začátku druhé půle, kdy střídající Tyle ukázal všem jak se střílí branky a o břevno rozveselil hosté poprvé. V 68.minutě nedokázala domácí obrana odvrátit balon do bezpečí a odražený balon zblízka Lipenský uklidil do branky Rosic podruhé. Už jakýsi náznak šance měl čtvrt hodiny před koncem Skokan,ale jeho střela skončila v chumlu bránících hráčů Třemošnice.

Sokol Rosice nad Labem - ŽSK Třemošnice 0:2 (0:0).

Branky: 52. Tyle, 70. Lipenský.

ŽK:Zelinka

Rozhodčí: Čad - Pemlová, Pagáč.
Diváků: 120.

Rosice: Frinta - Urbánek, Pavel, Pozdník, Zackl - Wohlhöfner, Malý (55. Bekavec), Zelinka (71. Hamerský), Skokan - Izera, Metelka (80. Koukal).

Třemošnice: Vojáček - Kunášek, Hluchník, Škopek, Kalina - O. Vančura (65. Kořínek), Lebduška, J. Vančura (51. Tyle), Kutílek - Šebek, Lipenský (72. Opočenský).