Sokol Rosice nad Labem

Sokol Rosice nad Labem

Šťastnější Slatiňany mají první jarní body.

Šťastnější Slatiňany mají první jarní body. - obrázek

Šťastnější Slatiňany mají první jarní body. - obrázek

K prvnímu utkání zajížděli rosičtí fotbalisté do Slatiňan. Utkání se odehrálo kvůli špatnému terénu na tréninkovém hřišti, ale ani to přes velkou snahu pořadatelů nebylo ideální a připomínalo spíše žižkovské oraniště. V 15 minutě trefil Zelinka břevno domácí branky a dorážející Wohlhöfner se k míči nedostal. O dvě minuty později Rössler špatně rozehrál a šťastným gólem otevřel skóre Ficek. Po půlhodině hry nevyšel hostům ofsajd systém a Frinta musel zasahovat. Minutu před koncem Izera, navrátivší se po téměř roce na hrací plochu, v ideální pozici ještě nahrával Koukalovi, který na balon nedosáhl.

Druhý poločas se hrál převážně na polovině domácích, ale přes velmi zahuštěný obranný val se rosičtí nedostávali do velkých brankových příležitostí. V 51.minutě Koukal zakroutil přímý volný kop z levé strany do tyče. Pozitivem zápasu jsou návraty Janů Izery a Metelky.Naopak negativem velmi špatný výkon sudího, který kazil na obě strany.

FOTOGALERIE

SK Spartak Slatiňany - Sokol Rosice nad Labem 1:0 ( 1:0 )

Branka: 17. Ficek

ŽK: Moravec, Myška, Ficek, Zdražil - Rössler, Izera, Wohlhöfner

Rozhodčí: Sůra - Vašek, Vodrážka

Slatiňany: Švadlenka - Chaloupka, Zelinka A., Jeřábek, Moravec, Hroch ( 79. Havel ), Opavský, Myška ( 54.Zdražil ), Dostál ( 87.Pour ), Kovařík, Ficek

Rosice: Frinta - Urbánek, Zackl, Pavel, Rössler - Skokan, Koukal, Zelinka, Stehno ( 85. Metelka ) - Wohlhöfner, Izera

28.03.2009 18:37:17
fotbalrosice
7. Sezemice
 15
8. Kameničky
 14
9. Rosice n. L.
 13
10. Zámrsk
 12
11. Řečany n. L.
 11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one