Sokol Rosice n.L. - TJ Sokol Staré Hradiště 3:1 ( 2:0 )

Sokol Rosice n.L. - TJ Sokol Staré Hradiště 3:1 ( 2:0 ) - obrázek

2. kolo okresního přeboru starších žáků

Domácí byli celý zápas lepší. Ve třetí minutě proměnil Šebek penaltu po faulu brankáře. Ve 20. minutě Launa zvýšil na rozdíl dvou branek. Další nebezpečné střely Kadlece, Vencla, Bohuňka a Jonáše si cestu do sítě nenašly a když Liška vstřelil branku, byl mu odmáván těsný ofsajd. Deset minut před koncem došla na chvilku Rosicícm šťáva, protože neměly hráče na střídání a tak v 62. minutě Filáček nadvakrát Kunta prostřelil. Další díra hned po rozehrání v naší obraně ale vyrovnávací brankou neskončila, z následného protiútoku nejdříve Launa přehodil brankáře a trefil břevno, o minutu později ale akcí jako přes kopírák zvýšil na konečných 3:1.Pochvala pro celý kolektiv, zejména Šebka, Launu a Lišku.

FOTOGALERIE

Branky: 3. Šebek ( pen. ), 20. a 65. Launa - 62. Filáček

Rozhodčí: Preclík

Rosice n.L.: Kunt - Kabeláč - Kadlec, Jonáš, Šebek - Kantor, Vencl ( c ), Truhlář, Launa - Bohuněk, Liška

Další výsledky: Dašice - Opatovice 6:0, Řečany - Roveň 2:1, Choltice - Moravany 1:7, Ždánice - Bukovka 0:1