Sokol Rosice - FK Proseč 1:2

Rosice nad Labem - V šestém kole I. B třídy Rosice přivítaly Proseč. Zápas se jim však nevydařil a podruhé v řadě v domácím prostředí prohrály.

Domácí začali aktivně a již v 7. minutě se po spolupráci s Koukalem prosadil Hamerský. V 18. vyrazil Rouskovu hlavičku gólman Lédl a velkou šanci spálil i Rogovik, jenž při pokusu o přehození brankáře přestřelil i branku. Ve druhé půli si příležitosti vytvářeli především hosté. V 60. minutě vyrovnal Spilka a deset minut před koncem rozhodl o výhře Proseče přesně umístěnou střelou Jaroslav Marek.

Sokol Rosice nad Labem - FK Proseč 1:2 (1:0)

Branky: 7. Hamerský - 60. Spilka, 80. Jaroslav Marek. Rozhodčí: Kočí. ŽK: 3:4. Diváků: 110.

Sestavy - Rosice: Frinta - Urbánek, Pavel, Pozdník, Rössler - Pokorný (70. Franc), Hamerský, Fikejs (24. Bekavec), Rousek (46. Stehno) - Rogovik, Koukal.

Proseč: Lédl - Dvořák, P. Macháček, Kysilko, Z. Marek - Spilka (90. Doležal), Jaroslav Marek, D. Macháček, Jiří Marek - M. Marek, Šplíchal (70. Stodola).