Sezemice vyhrály, Rosice pak jen remizovaly

Sezemice vyhrály, Rosice pak jen remizovaly - obrázek

V posledním utkání Rosičtí věděli, že ani výhra je neposune do finále a remíza s Cholticemi 1:1 jim pojistila místo v utkání o třetí místo v rámci PAMAKO ČPP Zimní ligy 2009. Kouči Krupičkovi chybělo pět základních kamenů sestavy ( Malý, Pozdník, Hamerský, Rössler a Pavel) a jeho výběr tak nastoupil v hodně slepované sestavě, ve které se objevil i Biško ze Srchu,ale i ten po 40 minutách odkulhal.. Vedení se ujaly Rosice brankou Urbánka z penalty, po které se Choltičtí hodně zlobili na sudího. O minutu později mohl zvýšit Wohlhöfner se Skokanem ale byla z toho jen tyč, která ještě teď musí dunět až v Sezemicích. Po přestávce se Slavoj zlepšil a Svoboda vyrovnal. Lepší soupeř neměl dnešní den dobrou mušku a tak v poslední minutě mohl jejich špatná mířidla potrestat Urbánek. Nestalo se a utkání skončilo nerozhodně.

Branky: 37. Urbánek (pen.) - Svoboda

ŽK: Biško

Rosice: Frinta - Stehno, Zackl, Zelinka, Urbánek - Karela, Biško (40. M. Svoboda) , Koukal, Skokan - Wohlhöfner, Bekavec