Rosický koncert v Holicích nabídl sedm branek

Rosický koncert v Holicích nabídl sedm branek - obrázek

V šestém mistrovském utkání této sezony se rosičtí fotbalisté představili na hřišti Holic B. Do zápasu vlétli hned od úvodní minuty a již po jedenácti minutách vedli 3:0. Do poločasu přidaly Rosice další tři branky, po změně stran se trefily ještě jednou. V Holicích si tak Rosice připsaly rekordní výhru 7:0, když poprvé v sezoně vstřelily v utkání více než dvě branky.

SK Holice B - Sokol Rosice nad Labem  0:7 (0:6)

Jako první se do střelecké listiny zapsal ve 4. minutě po přihrávce Pavlíčka Koukal. V 10. se po rohu nejlépe zorientoval Skokan a zvýšil na 0:2. Hned o minutu později pak Pavlíček potrestal chybu v rozehrávce domácích. Poté se v přibližně desetiminutových intervalech prosadili podruhé Skokan, dále D. Rousek a Urbánek.
Ve druhé půli se do hry dostali i náhradníci, do branky nastoupil gólman Starý. V 71. minutě piřpravil Koukal střeleckou pozici pro Mráze, jenž uzavřel na konečných 0:7.

Branky: 10. a 22. Skokan, 4. Koukal, 11. Pavlíček, 31. D. Rousek, 40. Urbánek, 71. Mráz.
Rozhodčí: Šťourač. ŽK: 2:1. Diváků: 60.

Sestava Rosic: Vlček (55. Starý) - Urbánek, Pavel, Vacek, Rössler - D. Rousek (55. L. Rousek), Pavlíček, Záveský, Skokan - Koukal, M. Peterka (60. Mráz).