Rosice zdolaly Prachovice a podruhé doma vyhrály

Rosice zdolaly Prachovice a podruhé doma vyhrály - obrázek

V pátém kole I. B třídy přijel do Rosic tým Prachovic, který v loňské sezoně sestoupil z I. A  třídy. Rosičtí fotbalisté si v prvním poločase vypracovali dvoubrankový náskok, hosté po změně stran pouze korigovali na konečných 2:1. O branky domácích se postarali Koukal a Mráz. Rosice si i ve druhém domácím zápase připsaly těsné vítězství.

FOTOGALERIE

Sokol Rosice nad Labem - SK Holcim Prachovice  2:1 (2:0)

Prvního gólu se domácí dočkali ve 28. minutě, kdy si s centrem Rösslera z levé strany neporadil ideálně brankář Luňáček a Koukal mohl pohodlně dorážet do odkryté branky. Minutu před přestávkou se poprvé v rosickém dresu trefil Mráz, jehož hlavička se odrazila od břevna těsně za brankovou čáru, asistent rozhodčího signalizoval gól. V 57. neuspěl M. Peterka před brankářem hostů po přihrávce Pavlíčka. V 65. zahrávali hosté roh, Harant hlavou usměrnil míč k tyči a snížil na 2:1. Definitivně mohl rozhodnout v 82. Remeš, ale s jeho zakončením si Luňáček poradil.

Fakta - branky: 28. Koukal, 44. Mráz - 65. Harant. Rozhodčí: Cápay, ŽK: 4:2, diváků: 150.

Sestavy - Rosice nad Labem: Vlček - Urbánek, R. Peterka, Pozdník, Rössler - Mráz (61. L. Rousek), D. Rousek, Pavlíček, Skokan - Koukal (55. Remeš), M. Peterka (88. Zelinka). Prachovice: Luňáček - Ptáčník, Opočenský, J. Hrdlička, Petr - Starý, Harant, Štěpař, Štěpánek - M. Hrdlička (86. Budinský), Jerusalém.