Rosice tahali podruhé za sebou za kratší konec !

Rosice tahali podruhé za sebou za kratší konec ! - obrázek

V dohrávaném 10. kole zavítalo na rosické hřiště Horní Jelení. V úvodu utkání více hrozili hosté, jenže jejich střely končily mimo tři tyče Frinty, stejně tak jako první střela domácích v podání kapitána Pozdníka. První branka padla ve dvacáté minutě, když Tvrdý zahrával přímý kop z 35 metrů, jeho prudká střela vzala faleš a dostal se až k volnému Kňkovskému, který ve skluzu zakončil - 0:1.Ve třicátéosmé minutě to bylo již 0:2 - po rohu se ve vápně ocitli nikým nehlídaní tři hráči Jelení a Šrajer neměl problém zvýšit.Minutu před poločasem Josef Pozdník krásně z voleje vystřelil, Jozl jeho střelu vyrazil na roh, po jehož zahrání nadějně hlavičkoval Koukal a po dalším Ujcově centru Wohlhöfnerovi chyběly k zakončení milimetry. Největší šanci ke snížení měl po faulu na Rösslera Urbánek, ale stejně jako v minulém kole Pozdník, neproměnil pokutový kop.

Sokol Rosice nad Labem - AFK Horní Jelení 0:2 ( 0:2 )

Branky: 20. Kaňkovský, 38. Šrajer

Rozhodčí: Klíma - Strnad K., Pavlas - Vrba

ŽK: Frinta, Urbánek, Rössler, Pokorný - Jozl, Komárek, Tvrdý, Pecivál

Diváků: 150

Rosice : Frinta - Malý, Pozdník, Urbánek, Rössler - Pokorný, Ujec, Záveský, Pokorný - Koukal ( 74. Stehno ), Woh¨lhöfner