Rosice se s podzimní částí loučily výhrou

Rosice se s podzimní částí loučily výhrou - obrázek

Rosičtí fotbalisté porazili v závěrečném kole podzimní části na domácím hřišti rezervu SK Chrudim. Po prvním poločase vedli domácí již 4:0, konečné skóre mělo podobu 6:2. Dvakrát se trefili Koukal a M. Peterka, po jedné brance přidali D. Rousek a Záveský.

Ve FOTOGALERII najdete pozápasové foto rosického týmu.

Sokol Rosice nad Labem – SK Chrudim B  6:2 (4:0)

Domácí si od úvodu zápasu vytvořili herní převahu, kterou zužitkovali v podobě čtyř vstřelených branek a již v první půli tak prakticky rozhodli o osudu utkání. Po změně stran se dostávali k zakončení i hosté, oba týmy dvakrát skórovaly. Další dvě přesné trefy domácích z hlavy Záveského neplatily pro ofsajd, ale rosický hráč se dočkal v 85. minutě, kdy zakončil povedenou akci domácích a po přihrávce M. Peterky uzavřel na konečných 6:2.

Fakta - branky: 5. D. Rousek, 14. a 32. Koukal, 37. a 74. M. Peterka, 85. Záveský – 47. a 76. z penalty Kříž. Rozhodčí: Kudyn. ŽK: 1:1. Diváků: 110.

Sestavy - Rosice: Vlček (46. Starý) – Mráz (60. Pavel), Pozdník, R. Peterka, Rössler - D. Rousek, Pavlíček, L. Rousek – Koukal (67. Remeš), Záveský, M. Peterka.

SK Chrudim B: Těšínský – Sotona, Koreček, Kusý, Wenzl (46. Bartůšek) – Kudyn, Mrkva, Rohlík, Kříž – Fabián, Holík.