Rosice otočily stav zápasu a porazily Pardubičky

Rosice otočily stav zápasu a porazily Pardubičky - obrázek

Ve druhém vystoupení na zimním turnaji ČPP Pamako Cup si rosičtí fotbalisté připsali první výhru. V zápase, v němž padlo celkem sedm branek, Rosice zdolaly účastníka okresního přeboru z Pardubiček 4:3. Hráči Pardubiček dvakrát vedli, ale po prvním poločase už byl stav nerozhodný. O vítězství Rosic rozhodly dvě rychlé trefy Wohlhöfnera z úvodu druhé půle. Poté ještě svým druhým gólem snížil Poláček, ale na vyrovnání již Pardubičky nedosáhly.

FOTOGALERIE

V dalším utkání druhého kola skupiny B podlehly Valy překvapivě Cholticím 2:3, a tak se situace v tabulce zamotala. V posledním utkání skupiny nastoupí Rosice v sobotu 20. února v 16:20 právě proti Cholticím, které mají na svém kontě o bod víc.

Sokol Rosice nad Labem - SK Pardubičky 4:3 (2:2)

Branky: 15. Skokan, 29. Urbánek z penalty, 47. a 50. Wohlhöfner - 10. a 56. Poláček, 22. Svoboda.

Sestava Rosic: Frinta - Zelinka, Urbánek, Malý, Stehno - Karela, Záveský, Polanecký, Skokan - Koukal, Wohlhöfner (M. Svoboda).