Rosice nadělily Kameničkám půltucet gólů

Rosice nadělily Kameničkám půltucet gólů - obrázek

Rosičtí fotbalisté vyhráli i ve čtvrtém domácím utkání této sezony. Na Koukalův úvodní gól hosté rychle odpověděli, ale následně si vstřelili vlastní branku. Poté již stříleli jen domácí, kteří po změně stran přidali další tři branky. Polovinu rosických gólů vstřelil útočník Koukal.

Sokol Rosice nad Labem – FK Kameničky  6:1 (3:1)

V 6. minutě se po dlouhém odkopu R. Peterky dostal míč až ke Koukalovi, jenž se bleskově zorientoval ve vápně a přesnou střelou otevřel skóre – 1:0. Hned vzápětí mohl vyrovnat J. Adámek, ale jeho lob přes gólmana zamířil vedle. Hosté srovnali krok v 9. minutě, kdy trestný kop vyrazil Vlček, ale volný J. Sádovský z dorážky poslal míč do branky. O dvě minuty později centroval z levé strany Záveský a místo nabíhajících útočníků nasměroval míč hlavou do vlastní sítě P. Adámek – 2:1. Ve 27. se o třetí gól domácích postaral M. Peterka, jenž pronikal z rohu hřiště až do vápna a jeho střela se od brankáře odrazila do sítě – 3:1.

Druhý poločas gólově otevřel opět Koukal, jenž proměnil penaltu po nedovoleném zákroku na Záveského – 4:1. V 59. zkompletoval domácí kanonýr hattrick, když střelou k tyči zakončil kombinaci domácích, na jejímž závěru byla přihrávka Koukalovi od Pavla – 5:1. V 76. mohli hosté snížit, ale pokus J. Adámka skončil jen na boční síti. V 80. minutě ještě Rosičtí potrestali chybnou rozehrávku hostů, když střídající Mráz uzavřel na konečných 6:1.

Fakta - branky: 6., 55. z penalty a 59. Koukal, 11. vlastní (P. Adámek), 27. M. Peterka, 80. Mráz – 9. J. Sádovský. Rozhodčí: J. Řehák, bez karet, diváků: 110.

Sestavy - Rosice nad Labem: Vlček - Pavel, R. Peterka, Vacek, Rössler – D. Rousek, Pavlíček, Záveský, L. Rousek (74. Zelinka) – Koukal (65. Mráz), M. Peterka (60. Remeš). Kameničky: Kampů – J. Sádovský (70. Paseka), P. Adámek, Jehlička, Netolický (46. J. Slováček) – Moučka, F. Sádovský, Bureš, Chmelík (60. Pérko) – J. Adámek, Janáček.