Sokol Rosice nad Labem

Sokol Rosice nad Labem

Rosice nad Labem představí v sobotu novou posilu ?

Rosice nad Labem představí v sobotu novou posilu ?  - obrázek

Rosice nad Labem představí v sobotu novou posilu ? - obrázek

Domácí již prokázali, že doma budou hodně silní, ale derby zápasy mají vždy svůj specifický náboj a Rosičtí se budou chtít jistě vytáhnout.
František Kovárník, trenér Pardubic: „Teprve dnes večer bude jasno, jaký kádr k zápasu nominujeme. Máme přislíbeny dva hráče z ligového dorostu, do branky půjde Zavřel nebo Žák, snad bude možno použít i některé hráče z B týmu, který svůj zápas hraje až v neděli odpoledne v Hlinsku.

Soupeře jsem léta neviděl, pokud vím, buduje kádr za pochodu. Vycházím z faktu, že kvalita tréninkového procesu je jasně na naší straně, a to by se v utkání mělo projevit. Myslím si, že tento zápas má ke klasickému derby daleko. Troufám si říct, že hráči obou týmů se znají minimálně, někteří naši mladíci se s nimi možná na hřišti ani nepotkali.
Jiří Zackl, trenér Rosic: „Čeká nás soupeř, který je nevyzpytatelný. V kádru má řadu zkušených fotbalistů – veteránů, ale mezi mladíky se jim vede velmi dobře. Budeme velmi obezřetní, obrannou činnost již poměrně zvládáme, na ní budeme sázet.

Spíš mě mrzí, že jsme málo produktivní. Ve třech zápasech jsme vstřelili jen tři góly a to je samozřejmě málo. Proto chystáme již do tohoto utkání jisté překvapení, které by nám mělo tento problém vyřešit. Posílení soupeře se nebojíme, pořád to je stejná soutěž, takže jenom musíme přihlédnout k individuálním schopnostem hráče.“
27.08.2010 23:17:51
fotbalrosice
7. Sezemice
 15
8. Kameničky
 14
9. Rosice n. L.
 13
10. Zámrsk
 12
11. Řečany n. L.
 11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one