Sokol Rosice nad Labem

Sokol Rosice nad Labem

Rosice - Horní Jelení: Souboj dvacetibodových

Rosice nad Labem - V posledních podzimních zápasech nečeká rosické fotbalisty nic lehkého. V sobotu doma přivítají Horní Jelení, o týden později se představí v Třemošnici. Hráči Jelení prohráli v dosavadním průběhu sezony jen jednou, Třemošnice dokonce ještě nenašla přemožitele.

Sokol Rosice nad Labem - AFK Horní Jelení, sobota 25. října od 14:30 hodin, hřiště Rosice nad Labem.

Po Libišanech přijede do Rosic další tým, který zde delší časové období nehrál mistrovský zápas. V sezoně 2006/2007 vyhrálo Horní Jelení okresní přebor a vybojovalo postup do I. B třídy. V premiérové sezoně skončilo na čtvrtém místě. Před letošním ročníkem prodloužili hostování v Horním Jelení Pištora (Jaroslav), Pauker (Ostřetín), Zeman (Holice) a Hansl (Litětiny). Z dorostu pak povýšili Michálek, Dědič a Čermák. Na hostování naopak odešli Zerzan a Chejnovský. Před podzimní částí vyhlásili v Horním Jelení následující cíle: umístění do pátého místa a udržení takového herního projevu, který přispěje ke spokojenosti diváků. Horní Jelení v této sezoně získalo nálepku remízového krále, zároveň pouze jednou prohrálo (ve Slatiňanech). Fotbalisté Jelení se mohou spolehnout na početnou podporu diváků, kteří svůj tým doprovází doma i venku.

 

Rozhodčí sobotního zápasu: Felkl – Klíma, D. Strnad. Delegát: Honl.

Poslední zápas obou soupeřů:

SK-1. FC Mikulovice - Sokol Rosice nad Labem  1:3 (1:1).

Branky: 29. J. Vencl – 41. Pozdník, 52. Koukal, 67. Vorel.

Rozhodčí: Nekvinda, ŽK 1:2, diváků: 60.

Sestava: Frinta – Urbánek, Pozdník, Zackl, Rössler – Pokorný, Pavel (62. Vorel, 69. Těšitel), Hamerský, Stehno (57. Rousek) – Zelinka, Koukal. Trenér Václav Krupička.

AFK Horní Jelení - FC Hlinsko B  2:1 (2:0).

Branky: 21. Rejnuš, 37. Dědič – 70. Akrman.

Rozhodčí: Bednář, ŽK 1:3, diváků: 230.

Horní Jelení:Jozl – Záleský, Hansl (66. Michálek), P. Tvrdý, Zeman – Rejnuš, Šrajer, Pauker, Pištora – Kaňkovský (89. Němec), Dědič (80. Šmidberský). Trenér: Slavomil Bachura.

Nenechte si ujít šlágr dvanáctého kola I. B třídy a přijďte přímo do areálu rosického hřiště. Postavení obou celků v tabulce slibuje zajímavou podívanou, kterou by měla podpořit i odpovídající divácká kulisa. Zápas se hraje v sobotu 25. října již od 14:30.

24.10.2008 15:05:48
fotbalrosice
7. Sezemice
 15
8. Kameničky
 14
9. Rosice n. L.
 13
10. Zámrsk
 12
11. Řečany n. L.
 11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one