Rosice berou z derby plný počet bodů !!!

Rosice berou z derby plný počet bodů !!! - obrázek

Derby nenabídlo atraktivní podívanou, přesto z něho Rosice poprvé na jaře berou všechny tři body.Prvních patnáct minut se odehrálo na polovině hostů, ale žádná velká příležitost se domácím borcům ze Svítkova nenaskytla. Ta přišla až o dvanáct minut později, to Záveský centroval na Višvádera, který zblízka přestřelil. Po půlhodině hry Bekavec zahrál rohový kop výborně na Skokana, který z vápna prostřelil všechno - 0:1. Ve 36.minutě si Bekabec obhodil domácího obránce, upaloval sám na branku, byl sražen a kopala se penalta. Urbánek nedal Merglovi šanci - 0:2. Čtvrthodiny po poločase Izera ze samostatného úniku trefil jen tyč barnky Parama. V 77. minutě přišel na hřiště Stehno a po patnácti vteřinách na hřišti po akaci v ose Zelinka - Izera - Koukal upravil na 0:3. Těsně před koncem pak měl šanci už jen Záveský z domácího týmu, ale jeho křížná střela neměla pořádnou ránu a Frinta si s ní poradil.