Rosice - AFK Chrudim B 0:2

Rosice - AFK Chrudim B 0:2 - obrázek

V předposledním kole sezony nestačili fotbalisté Rosic nad Labem na vedoucí tým soutěže - rezervu AFK Chrudim. Hosté se v úvodu druhého poločasu ujali vedení. V 66. minutě pak byl vyloučen domácí brankář Frinta a Chrudimští v přesilovce ještě jednou skórovali.

Sokol Rosice nad Labem – AFK Chrudim B  0:2 (0:0)

Nejvážnější příležitosti si v první půli vytvořilo chrudimské duo Hauf – Kopecký. Prvně jmenovaný zakončoval akci střelou nad branku a další jeho pokus vyrazil Frinta. Ve 39. minutě se pak prosadil Kopecký, ale jeho radost zastavil signalizovaný ofsajd. Hned na začátku druhého poločasu se po akci hostů po pravé straně dostal míč k volnému Kroutilovi, jenž otevřel skóre – 0:1. V 66. minutě došlo k souboji hostujícího útočníka s gólmanem Frintou, po němž hlavní rozhodčí vyloučil domácího brankáře za oplácení. V brance tak musel zaskočit obránce Zelinka. V 72. minutě byla po akci Záveského sražena střela M. Peterky a následnou dorážku Horyny vyrazil Kysela. Deset minut před koncem pak Kroutil zakončil kombinaci hostů, když v pokutovém území střelou k tyči překonal Zelinku – 0:2.

Fakta – branky: 47. a 80. Kroutil. Rozhodčí: Ziegler. ČK 1:0 (66. Frinta), ŽK 5:2. Diváků: 100.

Sestavy - Rosice: Frinta – P. Zelinka, Pozdník, R. Peterka, Rössler – Ž. Rogovik (85. Polanecký), Horyna, Záveský, D. Rousek – M. Peterka, Mráz (79. Remeš).
AFK Chrudim B: Kysela – Hlavatý, D. Zelinka, Štěpánek, Klíma – Malinský, Vodrážka, Hauf, O. Merkl, Kopecký (80. Naď) – Kroutil (88. Berner).