První zápas, první bod. V Zámrsku smírně.

První zápas, první bod. V Zámrsku smírně. - obrázek

Pod novým koučem J. Zacklem si odbyli premiéru rosičtí fotbalisté v Zámrsku.Ve třetí minutě ubránili roh a po rychlém kontru trojice D.Rousek - Remeš a Skokan posledně jmenovaný křížnou střelou přesně zakončil - 0:1. Po dvaceti minutách hry Koukalův přímák domácí brankář vyboxoval na roh. Njevětší šanci domácích v první půli zmařil Tobeš. Na začátku dvakrát zabránil vyrovnání David Starý, naopak Remeš a Skokan promrhali šanci na zvýšení náskoku. V rušné minutě jetě D. Rousek musel vykopávat balón z brankové čáry. Pět minut před koncem domácí zahráli přímý volný kop a nikým neobsazený domácí hráč hlavou vyrovnal. V nervozním závěru ještě domácí trefili břevno.