První jarní soupeř odjel z Rosic bez bodů !

První jarní soupeř odjel z Rosic bez bodů ! - obrázek

V rámci 22.kola přivítali Rosice mužstvo AFK Chrudim B. Souboj dvou sousedů v tabulce vyzněl výsledkově jasně pro domácí. V desáté minutě Koukal zahrával roh, Wohlhöfner hlavičkoval, ale jen doprostřed brány. Po dalších pěti minutách stejný hráč nezvolil v tísni ideální zakončení. Za minutu si udělal místo ve vápně Stehno, jeho přesně umístěná hlavička však neměla razanci a hostující brankář jí s námahou vyrazil. Mezi dvacátou a třicátou minutou spálil Wohlhöfner další dvě tutovky. Deset minut před koncem poločasu po Zelinkově příhře Koukal obstřelil Horáka - 1:0. Ve 42.minutě se hosté poprvé osmělili, ale Kadeřábkovu střelu Frinta lapil. Těsně před poločsem Koukalovu akci zakončil Urbánek - 2:0. Dvacet minut po přestávce hostující Kopecký svojí odraženou střelu od tyče dorazil a snížil - 2:1. Čtvrt hodiny před koncem Bernerův přímý kop jen o kousek minul břevno rosické branky. V poslední minutě střídající M.Svoboda vybojoval míč pro Rösslera a nejlepší hráč Rosic upravil na konečný výsledek 3:1.