Příprava: Dvě rosické výhry ve dvou dnech

Příprava: Dvě rosické výhry ve dvou dnech - obrázek

V pořadí páté a šesté vítězství v zimní přípravě získali rosičtí fotbalisté. V pátek večer nejprve zdolali čtvrtý tým pardubického okresního přeboru z Opatovic nad Labem 3:2. Rosičtí od 8. minuty prohrávali, ale do poločasu vyrovnali a pět minut po pauze se dostali do vedení. Opatovice dokázaly ještě srovnat krok, ale vítězný gól vstřelil v 62. minutě M. Peterka.

V sobotu zajížděly Rosice do Slatiňan na hřiště desátého celku I. A třídy. S několika vynucenými změnami v sestavě oproti pátečnímu duelu dosáhli svěřenci Jiřího Zackla na další výhru. V každém poločase vstřelili jednu branku, brankář Frinta navíc chytil penaltu.

Poslední prověrka před startem jarní části I. B třídy je naplánována na neděli 20. března, kdy od 14 hodin nastoupí Rosice v Řečanech. Místo utkání může být ještě upřesněno.

Sokol Rosice nad Labem - AFK Opatovice nad Labem  3:2 (1:1)

Branky: 35. Záveský, 50. D. Rousek, 62. M. Peterka - 8. Dujsík, 57. Bíro.

Sestavy - Rosice: Frinta - D. Rousek, Pozdník, Záruba, Rössler - Münzberger, Záveský, Ž. Rogovik, L. Rousek - M. Peterka, Koukal. Střídali: Mráz, Urbánek.
Opatovice: Mergl - Vaněk, Voříšek, Práchenský, Valenta - Jičínský, Dujsík, Nosek, Šťastný - Novák, Kuchta. Střídali: Vandas, Novotný, Bíro, Vosáhlo.

SK Spartak Slatiňany - Sokol Rosice nad Labem  0:2 (0:1)

Branky: 45. M. Peterka, 60. Záveský.

Sestava - Rosice: Frinta - Záruba, Urbánek, Münzberger, Rössler - D. Rousek, Záveský, Ž. Rogovik, Mráz - M. Peterka, Michek.