Sokol Rosice nad Labem

Sokol Rosice nad Labem

Po sérii výher přišla těsná prohra

Po sérii výher přišla těsná prohra - obrázek

Po sérii výher přišla těsná prohra - obrázek

Rosice přijely do Jelení s velkou absencí, chyběli Vacek, R. Peterka, kapitán Pozdník, Vlček a  Zelinka. První šanci měl hostující Mráz, ale před prázdnou brankou ho balon přelétl. Po čtvrť hodině hry využil zmatku v rosické obraně Šmidberský, na rozdál dvou branek zvýšil za moment Dědič. Ale už za tři minuty snížil křížnou střelou D. Rousek. Ve vodní lázní jelenského stadionu se spíše bojovalo než se hrál fotbal. V druhém poločase vrátil domácím dvougolové vedení střídající Kaňkovský po kolmici od Dědiče. Dvacet minut před koncem z dálky vykřesal naději Záveský. Hostující tlak se stupňoval, ale vyústěním byla jen tyč Koukala, Záveský v pádu netrefil prázdnou branku a v nastaveném čase domácí obránce těsně minul vlastní branku.

AFK Horní Jelení - Sokol Rosice n.L. 3:2 ( 2:1 )

Branky: 13. Šmidberský, 23. Dědič, 64. Kaňkovský - 26. Rousek D., 72. Záveský

Rozhodčí: Fojtík

ŽK: 2:2 ( Záveský, M. Peterka )

Diváků: 140

Jelení: Jozl – Komárek (72. Čermák), Rejnuš, Pinkas, Zeman – Šmidberský, Michálek, Pecivál, Mazánek – Cach (58. Kaňkovský), Dědič (86. Vaněk).

Rosice: Starý – Skokan, Pavel, M. Peterka, Rössler – D. Rousek, Pavlíček, Záveský, Mráz (59. L. Rousek ) – Koukal, Remeš.

26.09.2010 21:11:46
fotbalrosice
7. Sezemice
 15
8. Kameničky
 14
9. Rosice n. L.
 13
10. Zámrsk
 12
11. Řečany n. L.
 11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one