Po delší době bez bodů...

Po delší době bez bodů... - obrázek

Po 14 denní pauze odjeli rosičtí fotbalisté na horkou půdu do Rozhovic. V první čtvrhodině se nic zajímavého neudálo a tak diváky asi nejvíce zaujal Malého aut, o kterém si krtci v širém okolí asi ještě povídají. V 19. minutě ovšem po centru z pravé strany domácí trefili tyč Frintovy branky. Ve dvacáté šesté minutě Koukal sice obešel tři hráče, ale jeho centr skončil pouze v náručí Ježka a ve třicátédeváté minutě po Rösslerově centru chyběl Pokornému větší klid v koncovce. A tak uhodilo na druh straně - Švadlenka od půlky přesprintoval tři rosické hráče a podél vybíhajícího Frinty otevřel gólový účet. Minutu před koncem vzal otěže utkání do rukou sudí Vašek, kdy po druhé žluté kartě nepochopitelně vyloučil Pavla.

Do druhého pločasu vstoupily lépe oslabené Rosice, jenže Záveského střela skončila nad. Po sérii standartek naopak na druhé straně třikrát Rosice zachránil skvělými zákroky Frinta.Deset minut po pauze dlouhý míč dostal Wohlhöfner a přehodil vybíhajícího Ježka - 1:1.Jenže v 63. minutě už bylo vše jinak. Adámek po rohu zcela nehlídaný vrátil vedení na stranu Rozhovic a tentýž hráč v 69. minutě orazítkoval břevno. Dvacet minut před koncem se dobře uvolnil Skokan, ale jeho střela mířila okolo růžku Ježka. Navíc v 80. minutě neuhlídali Rosice další standartku a střídající Mráz zvýšil na 3:1. Zmar rosických korunoval neproměněným pokutovým kopem kapitán Pozdník v 86. minutě.

Branky: 42. Švadlenka, 63. Adámek, 80. Mráz - 55. Wohlhöfner

Rozhodčí: Vašek - Poláček, Gregor

Žluté karty: 6:4 ( za Rosice Pavel, Záveský, Skokan )

ČK : 44. Pavel

Diváků:50

Rosice: Frinta - Urbánek, Pavel, Pozdník, Rössler - Malý ( 63. Zelinka ), Ujec, Záveský, Pokorný - Koukal ( 46.Skokan), Wohlöfner