Sokol Rosice nad Labem

Sokol Rosice nad Labem

Penaltové prokletí trvá...

Penaltové prokletí trvá... - obrázek

Penaltové prokletí trvá... - obrázek

V nedělním dopoledni nebyli rosičtí fotbalisté horší než jejich soupeř z rezervy SK Chrudim, ale nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance a dokonce ani penaltu, čtvrtou v této sezoně a pátou v řadě... !!! Od začátku museli hosté dotahovat náskok chrudimských, když se ve druhé minutě po závaru před Frintovou brankou trefil Tejnecký. První čtvt hodinu jako by Rosice prospaly, pak ale nedokázal Wohlhöfner lobem trefit branku, ve druhé půli Skokan nedal penaltu po faulu na Wohlhöfnera a následně trefil břevno, po brance volala i šance Záveského. Trest přišel v 84.minutě, když do prázdné branky zakončoval Mrkva. Tři minuty před koncem vyhodnotil špatně situaci domácí brankář a Skokan z dálky alespoň zkorigoval skóre.
SK Chrudim B - Sokol Rosice nad Labem 2:1 ( 1:0 )

Branky: 2. Tejnecký, 84. Mrkva - 87. Skokan

Rozhodčí: Vodrážka - Čech, Volný

Diváků: 50

ŽK: Mrkva - Skokan, Pokorný

SK Chrudim B : Vrbka - Koreček, Hudeček, Pudil Mich., Kusý, Pudil Mar., Mrkva, Wenzl, Stejskal ( 77. Bartušek ), Smělý ( 48. Filipi ), Tejnecký ( 69. Fabián )

Rosice: Frinta - Urbánek, Pavel, Pozdník, Skokan - Pokorný, Záveský, Ujec, Malý ( 84. Stehno ) - Koukal ( 46. Zelinka ), Wohlhöfner.,

04.04.2010 14:16:56
fotbalrosice
7. Sezemice
 15
8. Kameničky
 14
9. Rosice n. L.
 13
10. Zámrsk
 12
11. Řečany n. L.
 11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one