Sokol Rosice nad Labem

Sokol Rosice nad Labem

Pavlíček se hned trefil, derby ale vítěze nemělo !

Pavlíček se hned trefil, derby ale vítěze nemělo ! - obrázek

Pavlíček se hned trefil, derby ale vítěze nemělo ! - obrázek

Ve čtvrtém kole I. B třídy se odehrálo Pod Vinicí derby mezi FK Pardubice C a Rosicemi nad Labem, které skončilo nerozhodně. Rosice nastoupily již s novou posilou Petrem Pavlíčkem ve středu zálohy, ovšem jako první se z branky radovali domácí. Kučera si narazil s Rybou, hosté včas nesklapli svou ofsajdovou past a bylo to 1:0. Za dvě minuty se po Koukalově přihrávce trefila nová posila Pavlíček, tečovaná střela skončila v síti - 1:1. V druhé půli měly sice Rosice územní převahu, ale větší šance měli domácí, v té největší však selhal Nágl. Pět minut před koncem nejdříve velice aktivní Pavlíček minul branku, po další jeho akci Remeš zblízka v těžké pozici přestřelil a tak derby skončilo zaslouženou remízou.

FOTOGALERIE

FK Pardubice C - Sokol Rosice nad Labem 1:1 (1:1)

Branky: 24. Kučera - 26. Pavlíček.

Rozhodčí: Kudyn - Bleša, Franc - Hojsík.

ŽK: 2:1 (Záveský).

Diváků: 70.

FK Pardubice C: Žák - Hofman (59. Dvořák), Habiger, Hlaváček, Kučera - Lejsek (69. Komárek), V. Zavřel (46. Kmoníček), Ryba, Tměj - J. Uhlíř, Nágl.

Rosice n.L.: Vlček - Urbánek, Pozdník, Vacek, Rössler - D. Rousek (78. Remeš), Záveský, Pavlíček, Skokan - M. Peterka (73. Mráz), Koukal (66. R. Peterka).

28.08.2010 12:57:34
fotbalrosice
7. Sezemice
 15
8. Kameničky
 14
9. Rosice n. L.
 13
10. Zámrsk
 12
11. Řečany n. L.
 11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one