Mikulovické brejky vedly k úspěchu !

Mikulovické brejky vedly k úspěchu ! - obrázek

Už ve čtvrté minutě otevřel střelecký účet hostující J. Vencl, který po evidentním faulu na rosického stopera Pavla utíkal na Frintu a nedal mu šanci - 0:1. V osmé minutě už bylo srovnáno. Po Koukalově rohu se odražený míč dostal k Zelinkovi a ten prostřelil vše co mu stálo v cestě - 1:1. V dalším průběhu Rosice měli územní převahu a Mikulovice hrozili z brejků, především rosické obránce zlobil J. Vencl, který po jednom z brejků měl před sebou prázdnou bránu, ale trefil jen břevno !!! Největší rosické šance spálil Koukal, další míč mířící do branky zachytil nešťastně útočící Metelka. Deset minut po přestávce musel nuceně střídat nejlepší hráč jara Antonín Rössler a užo tři minuty rosická obrana neuhlídala J. Vencla, který uklidil míč vyražený Frintou do sítě. Po zbytek zápasu měli Rosice sice územní převahu, ale vyloženou šanci si nevypracovali. Mikulovice tak po výhře jsou pro letošní ročník zachráněny.

Sokol Rosice n.L. - SK - 1. FC Mikulovice 1:2 ( 1:1 )

Branky: 8. Zelinka - 4. a 57. J.Vencl

Rozhodčí: Klíma - Chvojka, Schmeisser - Alinč

ŽK: ¨Zelinka, Koukal - Nentvich

Diváků: 100

Rosice: Frinta - Zackl, Urbánek, Pavel, Rössler ( 54.Těšitel ) - Wohlhöfner, Zelinka, Malý, Skokan - Koukal, Metelka

Mikulovice: Dufek - Bondor, Nentvich, Karlík ( 67. Průša), Handlíř -Šmejda, Vencl P., Carda, Valský - Stefanov ( 83. Křivka ), J. Vencl