Mikulovice - Sokol Rosice n.L. 1:3 ( 1:2 ´)

Mikulovice - Sokol Rosice n.L. 1:3 ( 1:2 ´) - obrázek

Mikulovice – Rosice n. L. 1:3
Domácí zahodili dvě šance a pykali ve 27. minutě, když po velké skrumáži protlačil míč do sítě Pozdník. Ve 38. min. napřál Pokorný, trefil záda Wohlhöfnera, a ten změnil směr. Mikulovice ještě do poločasu snížily. Akci na jeden dotek zakončil J. Vencl. Rozhodující gól zaznamenal střelou k tyči Koukal.
Fakta – branky: 41. J. Vencl – 27. Pozdník, 38. Wohlhöfner, 77. Koukal. Rozhodčí: Vodrážka. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Poločas: 1:2. Mikulovice: P. Dufek – Dymák, Hanzl, Šmejda (31. Antoš), Handlíř – Stefanov, Průša, Valský, J. Hyxa – P. Vencl, J. Vencl. Rosice: Frinta – Zelinka, Pozdník, Pavel, Rössler – Pokorný, M. Ujec, Malý (80. Stehno), Skokan – Wohlhöfner (65. Koukal), Záveský.
Zdeněk Formánek, trenér Mikulovic: „V tomto utkání jsem se nemohl spolehnout na služby kvarteta Karlík, Carda, Vyskočil a David Dufek. Byli jsme sice znatelně oslabeni, přesto v první půli se hrál vyrovnaný fotbal. My jsme měli více šancí, ovšem góly střílel soupeř. Nutno konstatovat, že poměrně laciné. Ve druhém poločase si Rosice hlídaly vedení a musím přiznat, že byly lepší. Moji svěřenci se snažili, ale tentokrát se nám v koncovce nedařilo. Chválím Stefanova.“
Václav Krupička, trenér Rosic: „V první půli nás podržel Frinta, který si poradil se dvěma šancemi domácích. Dá se říci, že nás nastartoval k vedení, neboť z protiútoku jsme otevřeli skóre. Pak přišel druhý gól v síti Mikulovic, kdy nám snad poprvé od záčátku sezony pomohlo štěstí. V závěru přišla branka soupeře, která však měla význam pro obě mužstva. Domácí vrátila do hry a nás donutila neusnout na vavřínech. Však také po přestávce jsme protivníka téměř k ničemu nepustili. Hýřili jsme pohybem i aktivitou. Chválím všechny kluky, navíc pak Frintu, Pozdníka a Pavla.