Libišany i napodruhé s přídělem !!

Libišany i napodruhé s přídělem !! - obrázek

Rosický kouč zvolil rozestavení na tři útočníky a úderná síla byla znát. V první půlhodině se trefili Urbánek, Koukal,Zelinka a Pavel - ale ten bohužel do vlastní sítě. Deset minut před koncem se trefil ještě jednou Skokan a po prvním poločase nebylo o co hrát. I druhý poločas začali hosté náporem, ale Wohlhöfner si předhodil míč víc než by chtěl a Frinta z penalty minul branku minimálně o pět metrů.Až dvacetpšt minut před koncem protrhl svoje střelecké trápení Wohlhöfner a zvýšil na 1:5. O minutu později ale nekoncentrovaní hosté pustili Libišany do brejku a Kuric snížil. V závěru ještě Skokan na třikrát nepřekonal Vidu a Urbánek si spolu s domácím brankářem obhodil i branku... Rosice navázali na vítěznou vlnu, naopak osud domácích Libišan je v I.B třídě asi zpečetěn.

FOTOGALERIE

Branky: 25. Pavel vl., 68.Kuric - 14.Urbánek, 15.Zelinka, 20.Koukal, 32.Skokan, 67.Wohlhöfner

Rozhodčí: Bednář - Kolbaba, Kutřín - Capay

ŽK: Rössler

Diváků: 80

Libišany: Vida - Vich, Zdichynec, Bidman - Kuric, Borovec ( 58. Hrubý ), Pithart, Rychter - Zadrobílek, Dumek, Jozíf ( 75. Stejskal )

Rosice: Frinta - Zackl, Pavel, Urbánek, Rössler - Zelinka, Malý, Skokan - Wohlhöfner, Koukal, Bekavec ( 83.Metelka )