Sokol Rosice nad Labem

Sokol Rosice nad Labem

Jízdní řád jarní části I.B třídy

Jízdní řád jarní části I.B třídy - obrázek

Jízdní řád jarní části I.B třídy - obrázek

Na oficiálních stránkách ČMFS se již objevilo rozlosování jarních odvet v I.B třídě sk.A Pardubického kraje. Rosičtí fotbalisté zahájí jaro v sobotu 28.3.2009 v 15 hodin na horké půjdě ve Slatiňanech.Naopak končit budou 20. června na domácím hřišti v zápase proti aktuálnímu vládci naší soutěže - ŽSK Třemošnici. Derby zápas proti svítkovskému Paramu se odehraje 17.května na plochodrážním stadionu ve Svítkově.

14. kolo 29.03.2009
 

 
Rozhovice Kameničky 28.03. 15:00 SO  
 
Přelouč Hlinsko B 28.03. 15:00 SO  
 
Slatiňany Rosice n. L. 28.03. 15:00 SO  
 
Třemošnice Proseč 28.03. 15:00 SO  
 
Horní Jelení Prosetín 29.03. 15:00 NE  
 
Mikulovice Paramo Pardubice 28.03. 15:00 SO  
 
Libišany AFK Chrudim B 29.03. 15:00 NE 
 

 


15. kolo 05.04.2009
 
 
Libišany Rozhovice 05.04. 16:30 NE  
 
AFK Chrudim B Mikulovice 05.04. 16:30 NE UMT 
 
Paramo Pardubice Horní Jelení 05.04. 16:30 NE  
 
Prosetín Třemošnice 05.04. 16:30 NE  
 
Proseč Slatiňany 05.04. 16:30 NE  
 
Rosice n. L. Přelouč 04.04. 16:30 SO  
 
Hlinsko B Kameničky 04.04. 16:30 SO 
 

 


16. kolo 12.04.2009
 

 
Rozhovice Hlinsko B 12.04. 16:30 NE  
 
Kameničky Rosice n. L. 12.04. 16:30 NE  
 
Přelouč Proseč 11.04. 16:30 SO  
 
Slatiňany Prosetín 11.04. 16:30 SO 
Třemošnice Paramo Pardubice 11.04. 16:30 SO  
 
Horní Jelení AFK Chrudim B 12.04. 16:30 NE  
 
Mikulovice Libišany 11.04. 16:30 SO 
 

 


17. kolo 19.04.2009
 

 
Mikulovice Rozhovice 18.04. 17:00 SO  
 
Libišany Horní Jelení 19.04. 17:00 NE  
 
AFK Chrudim B Třemošnice 19.04. 17:00 NE UMT 
 
Paramo Pardubice Slatiňany 19.04. 17:00 NE  
 
Prosetín Přelouč 19.04. 17:00 NE  
 
Proseč Kameničky 19.04. 17:00 NE  
 
Rosice n. L. Hlinsko B 18.04. 17:00 SO 
 

 


18. kolo 26.04.2009
 

 
Rozhovice Rosice n. L. 26.04. 17:00 NE  
 
Hlinsko B Proseč 26.04. 17:00 NE  
Kameničky Prosetín 26.04. 17:00 NE  
 
Přelouč Paramo Pardubice 25.04. 17:00 SO  
 
Slatiňany AFK Chrudim B 25.04. 17:00 SO  
 
Třemošnice Libišany 25.04. 17:00 SO  
 
Horní Jelení Mikulovice 26.04. 17:00 NE 
 

 


19. kolo 03.05.2009
 
 
Horní Jelení Rozhovice 03.05. 17:00 NE  
 
Mikulovice Třemošnice 02.05. 17:00 SO  
 
Libišany Slatiňany 03.05. 17:00 NE  
 
AFK Chrudim B Přelouč 03.05. 17:00 NE UMT 
 
Paramo Pardubice Kameničky 03.05. 17:00 NE  
 
Prosetín Hlinsko B 03.05. 17:00 NE  
 
Proseč Rosice n. L. 03.05. 17:00 NE 
 

 


20. kolo 10.05.2009
 
 
Rozhovice Proseč 09.05. 17:00 SO  
 
Rosice n. L. Prosetín 09.05. 17:00 SO  
 
Hlinsko B Paramo Pardubice 10.05. 17:00 NE  
 
Kameničky AFK Chrudim B 10.05. 17:00 NE 
Přelouč Libišany 09.05. 17:00 SO  
 
Slatiňany Mikulovice 09.05. 17:00 SO  
 
Třemošnice Horní Jelení 09.05. 17:00 SO 
 

 


21. kolo 17.05.2009
 

 
Třemošnice Rozhovice 17.05. 17:00 NE  
 
Horní Jelení Slatiňany 17.05. 17:00 NE  
 
Mikulovice Přelouč 16.05. 17:00 SO  
 
Libišany Kameničky 17.05. 17:00 NE  
 
AFK Chrudim B Hlinsko B 17.05. 17:00 NE UMT 
 
Paramo Pardubice Rosice n. L. 17.05. 17:00 NE  
 
Prosetín Proseč 17.05. 17:00 NE 
 

 


22. kolo 24.05.2009
 

 
Rozhovice Prosetín 24.05. 17:00 NE  
 
Proseč Paramo Pardubice 24.05. 17:00 NE  
 
Rosice n. L. AFK Chrudim B 23.05. 17:00 SO  
 
Hlinsko B Libišany 23.05. 17:00 SO  
 
Kameničky Mikulovice 24.05. 17:00 NE  
 
Přelouč Horní Jelení 23.05. 17:00 SO  
Slatiňany Třemošnice 23.05. 17:00 SO 
 

 


23. kolo 31.05.2009
 
 
Slatiňany Rozhovice 30.05. 17:00 SO  
 
Třemošnice Přelouč 31.05. 17:00 NE  
 
Horní Jelení Kameničky 31.05. 17:00 NE  
 
Mikulovice Hlinsko B 30.05. 17:00 SO  
 
Libišany Rosice n. L. 31.05. 17:00 NE  
 
AFK Chrudim B Proseč 31.05. 17:00 NE UMT 
 
Paramo Pardubice Prosetín 31.05. 17:00 NE 
 

 


24. kolo 07.06.2009
 
 
Rozhovice Paramo Pardubice 06.06. 17:00 SO  
 
Prosetín AFK Chrudim B 07.06. 17:00 NE  
 
Proseč Libišany 07.06. 17:00 NE  
 
Rosice n. L. Mikulovice 06.06. 17:00 SO  
 
Hlinsko B Horní Jelení 07.06. 17:00 NE  
 
Kameničky Třemošnice 07.06. 17:00 NE  
 
Přelouč Slatiňany 06.06. 17:00 SO 
 

 


25. kolo 14.06.2009
 
 
Přelouč Rozhovice 13.06. 17:00 SO  
 
Slatiňany Kameničky 13.06. 17:00 SO  
 
Třemošnice Hlinsko B 13.06. 17:00 SO  
 
Horní Jelení Rosice n. L. 14.06. 17:00 NE  
 
Mikulovice Proseč 13.06. 17:00 SO  
 
Libišany Prosetín 14.06. 17:00 NE 


AFK Chrudim B Paramo Pardubice 14.06. 17:00 NE UMT
 

 


26. kolo 21.06.2009
  
 
Rozhovice AFK Chrudim B 21.06. 17:00 NE  
 
Paramo Pardubice Libišany 21.06. 17:00 NE  
 
Prosetín Mikulovice 21.06. 17:00 NE  
 
Proseč Horní Jelení 21.06. 17:00 NE  
 
Rosice n. L. Třemošnice 20.06. 17:00 SO  
 
Hlinsko B Slatiňany 21.06. 17:00 NE  
 
Kameničky Přelouč 21.06. 17:00 NE

 

10.02.2009 19:14:54
fotbalrosice
7. Sezemice
 15
8. Kameničky
 14
9. Rosice n. L.
 13
10. Zámrsk
 12
11. Řečany n. L.
 11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one