Jarní premiéra rosickým nevyšla !

První gól padl pět minut po přestávce, kdy se po standardní situaci nejlépe zorientoval Berger a prostřelil brankáře. O deset minut později bylo vyrovnáno po trestném kopu. V 75. minutě zakončil Slavík kombinaci hostů přesnou trefou. Následně střílel Berger po rohu nad bránu a v další šanci Záveský trefil gólmana. V 86. minutě přidal Netolický svou druhou branku a bylo rozhodnuto.
Fakta – branky: 50. Berger – 60. a 86. Netolický, 75. Slavík.
Rozhodčí: Krajčí.
ŽK 2:1.
Diváků: 90.
Poločas: 0:0. Rosice: Cincibus – Berger, Pavel, Münzberger (46. L. Rousek), Pešek – D. Rousek, Levínský, Vratišovský (75. J. Rogovik), Lejsek – Bartoš (70. Záveský), D. Rogovik.

Luboš Pilař, trenér Rosic: „Nebyl to pohledný fotbal, kombinovat se příliš nedalo. Potvrdilo se, že to bude hlavně bojovné utkání. V prvním poločase měli dvě velké šance Levínský a D. Rousek, ale prostě jsme to nevyřešili dobře. Bohužel se nám na konci první půle zranil do té doby nejlepší hráč na hřišti Münzberger. Pak jsme se šťastně ujali vedení, ale naopak nešťastně o něj přišli. Ze standardní situace šla střela hostů mimo, ale byla tečovaná do opačného rohu brány. A čtvrt hodiny před koncem se prosadili přes naši obranu podruhé. V závěru, kdy už se hrálo vabank, přidali třetí branku. Soupeř se s terénem vyrovnal lépe a musím přiznat, že byl i o něco bojovnější."