Jarní čekání na body a dvě zahozené penalty.

Jarní čekání na body a dvě zahozené penalty. - obrázek

AKTUALIZOVÁNO - FOTOGALERIE

Fotbalisté Rosic si musí na své první jarní body počkat minimálně na příští týden do Kameniček. V jarní domácí premiéře podlehli Přelouči 0:2.

V 6.minutě Zelinka střílel z hranice vápna, leč Poříz vyrazil. Poté převazala iniciativu Přelouč a Koch mohl během minuty dvakrát potrestat nedůslednost rosické obrany. To se stalo v minutě devatenácté, kdy po přihrávce přes celé vápno zůstal Pištora sám - 0:1. O dvě minuty později musel Skokanovu jedovku Poříz vyrazit na břevno. Po pětadvaceti minutách hry Koukal zahrával standartní situaci, kterou brankář hostí vyrazil před Wohlhöfnera, který zblízka minul. Ve 33.minutě Koch po pěkné individuální akci zvýšil na 0:2. Těsně před koncem první půle Zackl centroval, Wohlhöfner sklepnul Urbánkovi, ale jeho střela šla mimo.

Hned v první minutě druhé půle Koch pořádně protáhnu Frintu. Deset minut po začátku druhého poločasu po faulu Zackla zahrával kapitán hostů Novotný penaltu, kterou mu Frinta zneškodnil. Totéž se stalo v 76.minutě na druhé straně, po faulu na Izeru Skokan z penaltového puntíku minul. Do konce utkání se už skóre nezměnilo a Přelouč tak oplatila Rosicím stejnou prohru z druhého podzimního kola.

Branky: 19.Pištora, 33. Koch

Rozhodčí: Preclík - Kříž, Schmeiser

ŽK: Pavel, Urbánek - Heřmánek, Koch

Díváků: 150

Rosice: Frinta - Urbánek, Pavel, Pozdník, Zackl - Skokan, Koukal (58. Bekavec), Stehno (53. Izera), Rössler - Wohlhöfner, Zelinka (69. Malý). Ke střídání ještě připraveni M. Svoboda, Mejtský.

Přelouč: Poříz - Váša (61. Volejník), Hladík, Dušek, Heřmánek - Pištora (67. Štainer), Janecký, Novotný, Novák - Koch (72. Slabý), Cichra.

FOTOGALERIE: 4.4.2009 Sokol Rosice nad Labem - FK Přelouč