Izerovo brzké vyloučení a těžký direkt.

Izerovo brzké vyloučení a těžký direkt. - obrázek

V 16. kole zavítali rosičtí fotbalisté na hřiště FK Kameničky. Rosice začaly aktivněji a kdyby po dvaceti minutách vedli o tři branky nikdo by se nemohl divit. Pak ale přišlo hloupé vyloučení Izery a otěže zápasu vzali do svých rukou domácí hráči. V poslední minutě prvního poločasu je navíc poslal do vedení M. Perko. Dlouhé balony na hrotu hostí nikoho nenacházely a dvacet minut před koncem opět M. Perko po održané střele zvýšil na 2:0. Čtvrt hodiny před koncem odstoupil zraněný kapitán Pozdník a po špatné domluvě zaskakujícího stopera Malého s brankářem Frintou padl třetí gól do rosické sítě. V závěru mohl alespoň dalekonosnou střelou snížit Stehno, ale domácí brankář míč vytěsnil na roh.