Sokol Rosice nad Labem

Sokol Rosice nad Labem

Hodně vydřený první jarní bod !!!

Proti posílené hlinecké rezervě nakonec nastoupili Hamerský s Pavlem,ale výsledkem byla jen remíza za kterou můžu být rosičtí fotbalisté rádi. Prvních dvacet minut se odehrálo na polovině domácích, v 17.minutě zkušený Popelka vyslal za obranu Bonaventuru, ale Frinta byl u míče dřív.Snahu hostů ale na chviličku zkrotil Koukal, který po vyvezení míče Pavlem přes celé hřiště otevřel skóre utkání a vstřelil první jarní branku Rosic - 1:0.Tentýž hráč v 35.minutě z otočky prověřil hostujícího brankáře. Za dvě minuty ovšem bylo srovnáno hostujícím Šulcem. V 54.minutě po vzdušném souboji Koukal - Jindřichovský se míč dostal ke Skokanovi, ale ten pálil těsně vedle. Půlhodiny před konncem nejlepší hráč hostí Popelka vyslal Bonaventuru, ale tváří v tvář byl úspěšnější Frinta. O chvíli později se Boguaj ocitl úplně sám v celém velkém vápně ( !!!! ), ale Frinta zázračně zakročil !!!! 71.minuta a Bonaventura běžel prakticky od půlky sám na brankáře, ovšem v rozhodující chvíli se mu míč zamotal pod nohama. Hlinsko jen potrdilo svou střeleckou nemohounost, domácí Rosice zase jarní trápění !

FOTOGALERIE

Sokol Rosice n.L. - FC Hlinsko B 1:1 ( 1:1 )

Branky: 28. Koukal - 37. Šulc.

ŽK: Skokan - Veselský, Spáčil

Rozhodčí: Kaplan - Felkl, Pára

Diváků: 100

Rosice: Frinta - Urbánek, Pavel, Pozdník, Rössler - Zelinka, Hamerský, Skokan, Stehno ( 46. Malý ) - Wohlhöfner, Koukal ( 83. Metelka ).

Hlinsko B : Jindřichovský - Cach Z., Veselský, Pešek, Cestr, Holubec ( 46. Boguaj ), Popelka, Spáčil, Šulc 53. Hrubý ), Filipi, Bonaventura ( 87. Prášek )

18.04.2009 20:48:28
fotbalrosice
7. Sezemice
 15
8. Kameničky
 14
9. Rosice n. L.
 13
10. Zámrsk
 12
11. Řečany n. L.
 11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one