Hlinsko B - Sokol Rosice 1:2

Hlinsko B - Sokol Rosice 1:2 - obrázek

Rosické vítězství se nerodilo lehce. Mužstvo přijelo s torzem a nakonec se musel do zápasu zapojit i náhradní brankář Martin Svoboda místo zraněného útočníka Metelky.

Hned v první minutě Aleš podběhl centr a domácí míč orazítkoval tyč. A ve druhé minutě po faulu na stejného hráče běželi domácí na Frintu, ovšem minuli.Běžela 13. minuta a Rousek nebezpečně pálil z hranice vápna, domácí brankář Jindřichovský však skvěle zasáhl. Poté domácí trošku zatlačili a obrana Rosic byla v ohni. Ve 27.minutě Vorel zblízka v tísni vybojoval alespoň roh. O minutu později Rousek namířil přímý kop do vinglu, kde ale zasáhl domácí brankář.Ve 33. minutě Pokorný zatáhl míč po levé straně, domácí odvrátili pouze k Vorlovi, který se z blízka nemýlil - 0:1.

Druhý poločas začali aktivněji rosičtí a hned ve 46. minutě mohli skórovat.  V 53. minutě nechali rosičtí volné pole působnosti Akrmanovi a Frinta musel zasahovat. V 69. minutě Hamerský krásným balonem vyzval Metelku, který byl faulován ve vápně a kapitán Pozdník Proměnil penaltu 0:2. Ovšem hned za další dvě minuty střídající Boguaj snížil. Tím začali krušné chvilky pro fotbalisty z Rosic. Navíc se v 82. minutě zranil Metelka a do pole musel naskočit náhradní brankář Svoboda. Ale bojovností rosičtí udrželi vítězství a vezou z Hlinska tři body.

Sestava: Frinta - Urbánek, Pavel, Pozdník, Rössler - Pokorný, Rousek, Franc, Těšitel - Vorel ( 58. Hamerský), Metelka (85. Svoboda)

Branky: 72. Boguaj - 33. Vorel, 70. Pozdník z pen.

ŽK: Cach, Pešek - Rousek, Pavel

Rozhodčí: Gregor - Šťourač, Pešek