FK Přelouč - Sokol Rosice 0:2

FK Přelouč - Sokol Rosice 0:2 - obrázek

Přelouč – Rosice n . L 0:2
Hosté se ujali vedení již ve 4. minutě po učebnicové akci. Pojistku přidali v 69. min.
Václav Slavík, trenér Přelouče: „V úvodních patnácti minutách nás soupeř nepustil za půlku. Při prvním gólu se snad ani nejednalo o chybu. Pak jsme vyrovnali hru, ale v závěru prvního poločasu nám rozhodčí ukončil brejk tři na nikoho odpískáním faulu, místo poskytnutí výhody. Po přestavce si hosté přes naší mírnou převahu vedení kontrolovali. Bojovnost nám nechyběla, ovšem absence čtyř hráčů se musela projevit. Chválím Kocha, který i s teplotou odehrál parádní part.
Václav Krupička, trenér Rosic: „V úvodu utkání z nás měla Přelouč respekt. Pak sice bojovností vyrovnala hru, ovšem kluci podali vynikající taktický výkon. Zkušenosti nabyté v I. A třídě se nám pochopitelně hodí. Ještě dvacet minut po přestávce domácí kousali, ovšem po odstoupení Kocha nám z jejich kopaček již nehrozilo nebezpečí. Chválím celý kolektiv, ze kterého vynikli gólman Frinta, Urbánek a Pozdník. “  (zdroj: Pardubický deník)
Přelouč – Rosice n. L. 0:2
Hosté šli rychle do vedení, když se trefil debutant v rosickém dresu Pokorný. Ve druhé půli se domácí tlačili do útoku, ale Rosice uklidnila trefa Koukala.
Fakta – branky: 4. Pokorný, 69. Koukal. Rozhodčí: Jadrný, ŽK: 0:1. Diváků: 100. Poločas: 0:1. Přelouč: Poříz – Tesák, Dušek, Ulrych, Beránek – Heřmánek (75. Volejník), Jezdinský, Novotný, Váša (82. Janecký) – Koch (64. Pithart), Cichra. Rosice nad Labem: Frinta – Urbánek, Pozdník, Pavel, Rössler – Pokorný, Hamerský, Koukal, Těšitel (46. Fikejs) – Stehno, P. Zelinka (87. Vorel).