Sokol Rosice nad Labem

Sokol Rosice nad Labem

Dva vlastní góly pohřbily bodové naděje !!!

Dva vlastní góly pohřbily bodové naděje !!! - obrázek

Dva vlastní góly pohřbily bodové naděje !!! - obrázek

Ve 4.kole přivítali rosičtí fotbalisté lídra z Prosetína a už v 9.minutě mohli jít do vedení, ovšem Koukalova jedovka jen těsně minula horní růžek branky.Ve 13.minutě dokonce po Pokorného centru Wohlhöfer orazítkoval tyč !! Po čtvrthodině o sobě dali vědět i hosté, F. Vodvárka však mířil jen do domácího brankáře. O dalších pět minut později R. Vodvárka od centroval z rohu velkého vápna a před dotírajícím F. Vodvárkou uklidil míč do branky domácí kapitán Pozdník ! Pět minut před pauzou po bratrské spolupráci Vodvárků musel na roh uklidit míč Urbánek, z následného rohu musel z branky míč vyhlavičkovat Skokan. Po přestávce jakoby se hostující mužstvo ze hřiště vytratilo.Ve 49.minutě Koukal obešel čtyři protihráče, vyzval Wohlhöfnera, ovšem o zlomek vteřinky byl u míče dříve prosetínský brankář Havel a odražený balon nedokázal Skokan uklidit z dálky do odkryté branky.O minutu později Koukalův centr prodloužil Wohlhöfner, další Skokanova střela ( tentokrát zblízka) však byla zblokována.Půlhodiny před koncem Frinta nadvakrát lapil přímák R. Vodvárky.Po protiútoku se k míči dostal Zelinka, jeho centr Záveský hlavičkoval opět jen do tyče. V 70.minutě navíc musel pro zranění vystřídat střídající Remeš. Závěr se nesl v nervózním duchu z obou stran. Osm minut před koncem dokonal rosickou zkázu F. Vodvárka. Jeho přímý volný kop si srazil ve zdi skákající Rössler do vlastní branky...Obě branky byly v zápise připsány F. Vodvárkovi.

Sokol Rosice n.L. - SK Sokol Prosetín 0:2 ( 0:1 )

Branky. 20. a 82.F. Vodvárka

Rozhodčí:Havel - Halda, Machala - Suchý

ŽK:Pavel, Pozdník, Záveský, Zelinka - Kropáček, Vodvárka R., Valla, Vít M., Starý, Vodvárka F.

Diváků: 130

Rosice: Frinta - Urbánek, Pavel, Pozdník, Rössler - Skokan, Záveský, Zelinka, (90.Polanecký ) Pokorný - Koukal ( 55.Remeš, 70.Metelka ), Wohlhöfner

Prosetín: Havel - Ondráček, Remeš, Kropáček ( 75. Černý ), Vodvárka R., Valla, Haman M., Ročňák J. (46. Slanina ), Vít M., Starý (60. Šikl I.), Vodvárka F.

29.08.2009 21:07:53
fotbalrosice
7. Sezemice
 15
8. Kameničky
 14
9. Rosice n. L.
 13
10. Zámrsk
 12
11. Řečany n. L.
 11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one