Další oběť rosického nástupu: Horní Jelení

Další oběť rosického níástupu: Horní Jelení - obrázek

Hosté z Jelení moc dobře věděli, že bude důležité zachytit rosický vstup do utkání. Jenže hned mezi třetí a pátou minutou zahrávali domácí šest rohů a po tom posledním uklidil z trestného kopu Hamerský míč za Svatošova záda. Ve 14. minutě Koukal prostřelil brankáře Jelení podruhé a ve 22. minutě zvýšil na 3:0 Zelinka. Poté domácí přestali hrát a za trest ve 43. minutě snížil Kaňkovský. V druhé půli bylo Jelení aktivnější, ale domácí hrozili z brejků. Pavel se dostal do úniku dvakrát. Zelinka s Rouskem z malého vápna mezi tři tyče nemířili. V 69. minutě po vzájemné strkanici se Zacklem viděl druhou žlutou kartu hostující Pauker. Tři minuty před koncem ještě snížil Tvrdý.
Branky: 5. Hamerský, 14. Koukal, 22. Zelinka - 43. Kaňkovský, 87. Tvrdý

Rozhodčí: Felkl - Klíma, Strnad D. - Honl

Žluté karty: Urbánek, Zelinka, Zackl, Bekavec - Pauker

Červená karta: 69. Pauker

Díváků: 220

Rosice: Frinta - Urbánek, Zackl, Pozdník, Rössler - Stehno (90. Franc ), Bekavec (46. Rousek ), Hamerský, Pavel - Koukal, Zelinka