Černý víkend AFK Chrudim v Rosicích

Černý víkend AFK Chrudim v Rosicích - obrázek

Hned tři utkání Sokol Rosice n.L. - AFK Chrudim mohli o tomto víkendu shlédnout rosičtí diváci. Nejprve v sobotu se utkali muži s B - týmem divizního mužstva, v neděli se střetli žákovská mužstva. Všechny zápasy skončily vítězstvím rosických barev 2:1.

V sobotu byli od začátku nebezpečnější hosté, kteří po Kopeckého střele trefili již ve druhé minutě tyč.Po půlhodině hry se už hosté radovali,ale Rahimič hlavičkoval z ofsajodového postavení. Po změně stran měl největší šanci zápasu Wohlhöfner, ale hostující brankář zázračně vytlačil kulatý nesmysl mimo tyče. O tři minuty později Zdražil úplně zbytečně zahrál volejbalový úder ve vápně a po zásluze viděl červenou kartu. Nařízenou penaltu Urbánek proměnil až napodruhé. V 67. minutě zakončil krásnou akci Wohlhöfner - 2:0. V 72. minutě po chybě rosické obrany nařídil sudí pokutový kop i na druhé straně a Rahimič se nemýlil - 2:1.Chrudim i v deseti rosickým zatápěla, ale body nakonec zůstaly doma.

Sokol Rosice nad Labem - AFK Chrudim B 2:1 ( 0:0 )

Branky: 56. Urbánek, 67. Wohlhöfner - 72. Rahimič z pen.