Bítovany přerušily domácí vítěznou sérii

Bítovany přerušily domácí vítěznou sérii - obrázek

V jedenáctém dějství I. B třídy Rosice prohrály poprvé v sezoně na domácím hřišti, když po předchozích čtyřech vítězných zápasech podlehly Bítovanům těsně 0:1. Jedinou branku hostů zaznamenal ve 41. minutě Mihulka, domácí tentokrát vyšli střelecky naprázdno.
Sokol Rosice nad Labem - Bítovany 0:1 (0:1).

Hosté z Bítovan poprvé vážně zahrozili ve 22. minutě, kdy přízemní střela Korába orazítkovala tyč domácí branky. Ve 41. minutě rozehrál trestný kop ze strany Koráb, Vlček míč vyrazil, ale následný centr do vápna našel Mihulku, jenž otevřel skóre utkání - 0:1. Po změně stran měl nejblíže k vyrovnání Záveský, ale obě jeho střely z 50. a 56. minuty se těsně nevešly mezi tři tyče. V 70. se po závaru před brankou hostů dostal ke střele Pavlíček, ale jeho rána byla sražena obranou hostů. Bítovany uhájily těsné vítězství a odvezly si všechny body.

Fakta - branka: 41. Mihulka. Rozhodčí: Ziegler. ŽK: 3:3. Diváků: 110.

Sestavy - Rosice: Vlček - Pavel, R. Peterka, Vacek (55. Remeš), Rössler - D. Rousek, Záveský, Pavlíček, L. Rousek (63. Mráz) - Koukal, M. Peterka.
Bítovany: Augustin - Jeníček, V. Hromádko, Chaloupka, Škaryd - Novohradský, Mihulka (84. Kudrnka), Čechlovský, Hýl - Koráb (74. J. Hromádko), Kopecký.