Sokol Rosice nad Labem

Sokol Rosice nad Labem

APRÍL ! Do Rosic putuje II. liga z Hradce Králové !!!

Do Rosic putuje II. liga z Hradce Králové !!! - obrázek

Do Rosic putuje II. liga z Hradce Králové !!! - obrázek

Druhá nejvyšší soutěž se přestěhuje z Hradce Králové do Rosic nad Labem !! Dnes se na tom dohodl rosický šéf Petr Kolín s hradeckým Lubošem Kubíkem. „ O této variantě jsme jednali již delší dobu, ale raději jsme ji nepublikovali“, sdělil Kolín. „Votroci“ se minulý týden nedohodli na prodloužení sponzorské smlouvy s hlavním partnerem a město se k nim také otočilo zády. Kvůli finanční krizi neposkytne peníze na mužstva dospělých a hradecký stadion rovněž v dohledné době neprojde přestavbou. Zato rosickým funkcionářům se podařilo i za přispění radnice sehnat investora a chudičký stadionek projde radikální přestavbou ! Je jím izraelská firma UPAN Group, zabývající se nemovitostmi. Z maličkého stadionu se do roku 2011 stane moderní arena s kapacitou pro 17 tisíc diváků. Příští ročník druhé nejvyšší soutěže tak budou muset Rosice odehrát na plochodrážním stadionu ve Svítkově, které po minimálních úpravách bude splňovat podmínky pro tuto soutěž.

Za Hradec Králové nastupuje i rosický patriot Pavel Němeček (foto níže ). Příští rok po převedení hráčských práv bude patřit rodným Rosicím. „ Počítal jsem že si tady zahraju až na stará kolena nějakou nižší soutěž, ale to že se Hradec s Rosicemi dohodl je naprosto skvělá zpráva. Blízko hřiště stavím a budu to tak mít na treninky necelou minutu pěšky“, sdělil s nadšením kapitán „votroků“ a pravděpodobně i budoucí kapitán modrobílých barev.

  foto: www.fchk.cz

 Přestože se  bude muset minimálně rok jezdit na domácí zápasy do sousedního Svítkova, rosickým fanouškům to jistě až tolik vadit nebude, bude to taková malá daň za ještě větší luxus, než je v pražském Edenu. Navíc ani skalní fanoušci nemusí zoufat, že jejich terasa, odkud nyní s pivem sledují domácí zápasy Rosic, zmizí. Všichni, kdo pravidelně chodí na fotbal v Rosicích, budou mít v nové areně V.I.P. terasu, odkud bude ještě lepší výhled na zelený trávník. Navíc od klubu za věrnost dostanou doživotní permanentky.

Zbývá jen dodat název nové areny, která se bude jmenovat podle dlouholetého sekretáře Antonína Vlasáka.

Pokud jste dočetli tento článek až do těchto míst, musí Vám být jasné, že jde o aprílový žertík :-)

31.03.2009 23:51:56
fotbalrosice
7. Sezemice
 15
8. Kameničky
 14
9. Rosice n. L.
 13
10. Zámrsk
 12
11. Řečany n. L.
 11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one