Ani tentokrát nebylo vítězné loučení...

Ani tentokrát nebylo vítězné loučení... - obrázek

V posledním podzimním kole přijel do Rosic nováček z Bítovan, který venku do tohoto utkání neuhrál ani bod s tristním skóre 3:17, ovšem v Rosicích poprvé na soupeřově hřišti bodoval. V osmé minutě centroval Koukal na volného Wohlhöfnera, který sám před brankářem nenašel klid v koncovce a hlavičkoval pouze do náruče brankáře. Z následného protiútoku centrovaný balon od Kopeckého orazítkoval zadní tyč Frintovi branky. O deset minut později Pokorný postupoval ze strany na branku, přehodil brankáře, který stačil ještě vyškrábnout míč na břevno, ale odražený balon uklidil do sítě Koukal - 1:0. Hned za okamžik nebezpečně pálil Záveský, ale s jeho střelou si Augustin poradil. Ve 27.minutě se nedohodl Pavel s Frintou a míč skončil v rosické síti - 1:1. Svoji chybu napravil Pavel za pět minut, kdy technickou střelou vrátil vedení na stranu domácích. A minutu před poločasem Koukal po přihře Záveského a Wohlhöfnera zvýšil vedení na 3:1. Nic nenasvědčovalo tomu, že by Bítovany měli bodovat v Rosicích do té doby, než v 54. min utě Mihulka zblízka snížil. A když v 80. minutě Skokan svoji mega šanci neproměnil potvrdila se stará pravda nedáš - dostaneš a pět minut před koncem Koráb hlavou vyrovnal...

FOTOGALERIE z rozlučky v Bukovce zde

Sokol Rosice nad Labem - Bítovany 3:3 ( 3:1 )

Branky: 21. Koukal, 33. Pavel, 44. Koukal - 27. Pavel ( vlastní ), 54. Mihulka, 84. Koráb

Rozhodčí: Kříž - Kolbaba, Braun - Suchý