Sokol Rosice nad Labem

Sokol Rosice nad Labem

6. kolo: Luže - Rosice 4:2

6. kolo: Luže - Rosice 4:2 - obrázek

6. kolo: Luže - Rosice 4:2 - obrázek

V dalším dějství I. B třídy prohráli rosičtí fotbalisté na hřišti Luže 4:2. Domácí si postupně vytvořili čtyřbrankový náskok, až potom se střelecky prosadili taky hosté. Za Rosice skórovali Vratišovský a Slováček.

Další utkání Rosice - Prosetín se hraje v sobotu 22. září v 16:30.

Luže - Sokol Rosice nad Labem  4:2 (2:0)


Domácí se ujali vedení ve 13. minutě po trefě Kopeckého, na kterou navázala přesná dalekonosná rána Tesaře. Po hodině hry zvýšil Tesař z penalty a vzápětí se v pokutovém území prosadil opět Kopecký. Potom přesně zakončili i Rosičtí, když po nepřímém kopu Vratišovský propálil míč do sítě. V 83. minutě se po centru J. Zelinky prosadil Slováček, o chvíli později P. Zelinka brankáře nepřekonal. Víc hráči Rosic nestihli.

Fakta – branky: 13. a 64. Kopecký, 27. a 61. Tesař (druhá z penalty) – 71. Vratišovský, 83. Slováček. Rozhodčí: Zita. ŽK 1:3. Diváků: 80.

Sestava - Rosice: Frinta – Němeček, Pozdník, Pavel, Pešek – D. Rousek, J. Slováček, Vratišovský, L. Rousek (72. J. Zelinka) – P. Zelinka, Berger.

Hodnocení utkání - Luboš Pilař, trenér Rosic: „Utkání rozhodly hlavně individuální kvality zkušených hráčů Luže, kteří se dvakrát střelecky prosadili. Na Kopeckého s Tesařem jsem upozorňoval před zápasem, ale nepodařilo se nám je ve středu hřiště dostatečně pokrýt. Hlavně Kopecký se dokáže uvolnit a nebezpečně zakončit. Jinak to byl v poli vyrovnaný zápas, náš výkon nebyl tak špatný. Měli jsme momenty, při kterých jsme soupeře zatlačili. Škoda, že se ještě P. Zelinkovi nepodařilo snížit na 4:3, pak jsme mohli zápas v posledních pěti minutách zdramatizovat.“
19.09.2012 16:58:43
fotbalrosice
7. Sezemice
 15
8. Kameničky
 14
9. Rosice n. L.
 13
10. Zámrsk
 12
11. Řečany n. L.
 11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one