Sokol Rosice nad Labem

Sokol Rosice nad Labem

3. kolo: Rosice - Krouna 1:0

3. kolo: Rosice - Krouna 1:0 - obrázek

3. kolo: Rosice - Krouna 1:0 - obrázek

V prvním domácím utkání premiérové tři body. Fotbalisté Rosic získali první výhru v této sezoně, když na vlastním hřišti zdolali nováčka ze Sokola Krouna 1:0. Jedinou branku vstřelil Berger již v desáté minutě zápasu.

Příští utkání Hlinsko B - Rosice se hraje v neděli 2. září, výkop je v 17 hodin.

Sokol Rosice nad Labem – Sokol Krouna  1:0 (1:0)


Do domácí brány se opět postavil Frinta, jenž při absenci Cincibuse přišel na měsíční hostování z Dřítče. A poprvé naskočil do sestavy uzdravený Lejsek. Na rozdíl od prvních dvou zápasů této sezony se Rosice jako první ujaly vedení. Hned po deseti minutách hry přihrál Slováček po zemi Bergerovi, který před odkrytou svatyní nezaváhal – 1:0. To však byla na delší dobu poslední ze zakončených akcí. Oba týmy si na větší příležitosti počkaly až do druhého poločasu. Ve 47. minutě zakončoval hostující Macháček hlavou vedle. V 62. minutě přihrával Lejsek z levé strany do pokutového území, ale nikdo z Rosických míč nezasáhl. Šest minut před koncem se dostal do slibné pozice Hamerský, ale bránu přestřelil. A v závěru se ještě snažili hosté vyrovnat, když po trestném kopu zakončil Bečička do boční sítě.

Fakta – branka: 10. Berger. Rozhodčí: Čapek. ŽK 3:0. Diváků: 90.

Sestavy - Rosice: Frinta – Němeček, Hamerský, Pavel (77. J. Zelinka), J. Pešek – D. Rousek, Pozdník, J. Slováček, Lejsek – P. Zelinka (66. L. Rousek), Berger.
Krouna: L. Bárta – Stodola, M. Ducheček, Holas, Z. Ducheček – Skala, Svatoň, Bečička, Truneček – Macháček (88. J. Bárta), L. Pešek (46. Kulhavý).

Hodnocení utkání - Luboš Pilař, trenér Rosic: „Musím říct, že spokojen můžu být pouze s výsledkem. První tři body byly spíše ubojované silou vůle. Povedla se nám jedna pořádná akce, kterou v desáté minutě zakončil Berger. Důležité jsou hlavně body, protože psychika dělala svoje. Soupeři jako Miřetice i Krouna by nám neměli dělat problémy, my jsme měli spíš problém sami se sebou. Doufám, že se vrátí pohoda, protože třeba první zápas nebyl vůbec špatný. Hrozně se nadřeme, schází tam ta lehkost. Věřím, že se dostaví lepší fotbal i s dobrými výsledky. Z našeho týmu v tomto utkání předvedl kvalitní výkon Pešek.“
27.08.2012 23:26:44
fotbalrosice
7. Sezemice
 15
8. Kameničky
 14
9. Rosice n. L.
 13
10. Zámrsk
 12
11. Řečany n. L.
 11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one