22. kolo I. B třídy: Rosice - Prachovice 5:1

22. kolo I. B třídy: Rosice - Prachovice 5:1 - obrázek

Rosice ani ve čtvrtém jarním utkání v domácím prostředí neprohrály. Třináctým Prachovicím vstřelili Rosičtí pět branek, potom se jednou trefili i hosté. Hattrickem se blýskl Záveský, další góly přidali Cincibuch a Hamerský.

Další utkání Horní Jelení - Rosice nad Labem se hraje v neděli 27. května od 17 hodin.

Sokol Rosice nad Labem – SK Holcim Prachovice 5:1 (2:0)

Rosičtí si hned od začátku vytvářeli vyložené příležitosti, které však neproměnili. Až po pětadvaceti minutách prošel míč pokutovým územím k Cincibuchovi, jenž přesně zavěsil – 1:0. Ve 40. minutě byl na konci rosické kombinace Záveský, který přidal druhý gól – 2:0. V 56. minutě se po akci Zelinky na pravé straně dostal míč do vápna k Záveskému a ten zblízka nedal Jandáčkovi šanci – 3:0. V 67. minutě Zollman přiťuknul míč Hamerskému, jehož výstavní trefa se od tyče odrazila do sítě – 4:0. O osm minut později trefil Záveský odražený míč a vstřelil svou třetí branku – 5:0. Pak ještě domácí dovolili Prachovicím snížit, když se dostal Klepetko sám za obranu a přesně zakončil – 5:1.

Fakta – branky: 25. Cincibuch, 40., 56. a 75. Záveský, 67. Hamerský – 79. Klepetko. Rozhodčí: Ujec. Bez karet. Diváků: 80.
Sestavy – Rosice: Frinta – J. Zelinka, Pozdník, Hamerský, Rössler – D. Rousek, Záveský, Pešek, Cincibuch – Zollman (69. Veverka), Mráz (57. Rogovik).
Prachovice: Jandáček – Luňáček, Ptáčník, Machač, Mrázek – Kadlec, Bohatý, Klepetko, Klug, Vojáček – Javorek.